Produkcja „Hotelu Paradise” sprawiła przykrość Marietcie Witkowskiej. „Przez takie sytuacje muszę liczyć na siebie”

Marietta Witkowska, Hotel Paradise

Marietta Witkowska, Hotel Paradise

Marietta Witkowska ma żal do produkcji Hotelu Paradise. Zdradziła nam, czym sprawili jej ogromną przykrość.

TVN7 rozpoczął emisję trzeciego sezonu Hotelu Paradise. Kolejni śmiałkowie wyłonieni drogą castingu walczą o główną nagrodę (100 tys. złotych) i miłość życia. Tym razem akcja reality show rozgrywa się nie na Bali, a na Zanzibarze. Ze względu na ograniczenia w przemieszczaniu się z Polski do Indonezji, produkcja zdecydowała się nakręcić nową edycję w Tanzanii, do której można dostać się bez przeszkód.

Zanim jeszcze ruszył Hotel Paradise, na plan zaproszono kilkoro uczestników poprzednich edycji. Cel był jeden – doskonale znane widzom twarze pojawiły się w teledysku do piosenki Oto raj promującej trzeci sezon. Utwór nagrała Sonia Szklanowska. W tle można zobaczyć np. Atę Postek, która wygrała drugą edycję. Brakuje za to Marietty Witkowskiej – pierwszej zwyciężczyni widowiska.

Hotel Paradise: Marietta Witkowska ma żal do produkcji. O co?

Marietta nie ukrywa swojego żalu do produkcji. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że było jej przykro, gdy dowiedziała się, że na plan Hotelu Paradise 3 polecieli uczestnicy, którzy zajęli dalsze miejsca, a nie ona, która wygrała program. Na szczęście Witkowska stara się widzieć szklankę do połowy pełną i zamiast rozkładać ręce z bezradności, bierze się w garść i wyciąga wnioski na przyszłość:

Ja też nie dostałam zaproszenia na Zanzibar, a wygrałam ten program. To są takie decyzje produkcji, tutaj nie ma co dyskutować. Trzeba brać na klatę i uczyć się. Ja np. wyciągam z tego wnioski. Jestem coraz bardziej silna. Przez takie sytuacje, że nie dostaje zaproszenia czy coś, to wiem, że muszę liczyć na siebie. I tyle. Było mi przykro, że nie dostałam zaproszenia. Ale to dodaje siły i pokazuje, że muszę radzić sobie sama. Jak na razie radzę sobie całkiem nieźle – wyznała przed naszą kamerą.

Czy jej zdaniem brak zaproszenia wynikał z tego, że nie do końca dogaduje się z Sonią? W trakcie emisji drugiej odsłony Hotelu Paradise Marietta dała do zrozumienia, że nie przepada za zdobywczynią drugiego miejsca:

Tak myślałam, że może skoro wygrałam, to dostanę to zaproszenie. Ale ja z Sonią nie jestem zaprzyjaźniona. Mogłam ją trochę obrazić na swoim profilu, wiec może to dlatego nie dostałam zaproszenia. W końcu to była jej piosenka i jej teledysk, więc jestem w stanie to zrozumieć.

Cała rozmowa z Mariettą poniżej.

Piosenka Oto raj Soni Szklanowskiej:


Marietta Witkowska - Hotel Paradise

Marietta Witkowska - Hotel Paradise

Marietta Witkowska na otwarciu salonu kosmetycznego

Marietta Witkowska na otwarciu salonu kosmetycznego

Marietta Witkowska - otwarcie lokalu

Marietta Witkowska - otwarcie lokalu

Komentarze

  • Gościówa pisze:

    Marietta, cóż za brutalna szkoła życia i doświadczenie kształtujące charakter i osobowość już do końca życia – brak zaproszenia na plan teledysku. Straszne jest to co Cię spotkało, ale teraz będziesz jeszcze silniejsza i nie do zdarcia.

  • Gość pisze:

    Ci ludzie w tym programie to madrzy inaczej delikatnie mowiac

  • Gość pisze:

    Celebrytka czy co kto tto wogole jest śmiechu warte jakie pretensje ze ja do teledysku nie zaprosili w dupach sie juz im przewraca masakra.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×