Szukaj

Hotel Paradise. Bartek żali się na Dominikę: „Zostałem potraktowany jak błoto”. Po programie mieli być parą

Hotel Paradise: Bartek o Dominice

Hotel Paradise: Bartek o Dominice

Bartek Graczyk i Dominika Konował po zakończeniu Hotelu Paradise mieli być parą. Kiedy zaczęły się problemy w ich relacji i dlaczego dzisiaj nie chcą się znać? Zobacz naszą ekskluzywną rozmowę.

Hotel Paradise 2 zakończył się triumfem Aty i Artura. Para w finale pokonała Sonię i Łukasza. Wielu widzów w finale chciało zobaczyć Bartka Graczyka i Dominikę Konował. Na początku ich relacja układała się wzorowo. Spekulowano nawet, że jako jedyni opuszczą wyspę miłości zakochani po uszy. Nic z tego. W trakcie show kobieta zaliczyła upojną i pełną łóżkowych przygód noc z późniejszym zwycięzcą widowiska.

Hotel Paradise: Bartek nie chce znać Dominiki. Dlaczego?

Widzowie Hotelu Paradise doskonale pamiętają, że Bartka i Dominikę wyeliminowała Sonia. Gdy po powrocie z Bali Graczyk zapytał Konował, czy ta chciałaby kontynuować randki po programie, dziewczyna bez zastanowienia odpowiedziała, że tak. Niestety, nie dotrzymała słowa.

Jakie relacje teraz łączą byłą parę? O to zapytała reporterka Jastrząb Post.

Bardzo się cieszę, że jej tu nie ma. Nie mamy kontaktu i nie chcę, żeby tu była. Jest taką osobą, że jak się z nią rozmawia i coś się jej powie, to wykorzysta przeciwko Tobie. To nie jest tak, że ona jest taką osobą, że my ją odsunęliśmy. Sama się odsunęła z tej grupy, nie rozmawiała z nami i nie utrzymywała kontaktów. Odsuwała się od wszystkiego i miała swoją wizję życia. To nie zależało od nas. To jej wina. Ja próbowałem utrzymywać z nią kontakty, ale jednak nie wyszło. Dostałem to, co dostałem.

Jak Bartek zareagował, gdy dowiedział się o seksie Artura z Dominiką?

To nie było tak, że się nie dowiedziałem. W mojej głowie było tak, że już wiedziałem, domyślałem się. Nie było tak, że mnie to zszokowało. To był hotel, to był Hotel Paradise więc mnie to nie szokuje. Co chciała, to zrobiła, każdy popełnia w życiu jakieś błędy. Ja też popełniłem kilka błędów, których bardzo żałuję. Ale to jej wybór. Nie zszokowała mnie w ogóle w niczym.

Czy Dominika zraniła Bartka?

Byłem zmieszany, bo zostałem potraktowany jak błoto i wykorzystany. Czy zostałem zraniony? Trochę zostałem zraniony, bardziej oszukany. Lepiej byłoby powiedzieć prawdę, niż to ukrywać.

Kibicowaliście Bartkowi i Dominice? Cała rozmowa poniżej.


Bartek Graczyk – Hotel Paradise 2

Bartek Graczyk – Hotel Paradise 2

Dominika Konował – Hotel Paradise 2

Dominika Konował – Hotel Paradise 2

Bartek Graczyk – Hotel Paradise 2

Bartek Graczyk – Hotel Paradise 2

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Dlaczego wszyscy obgadują Dominikę? Może ją zapytać o danie, co?

 • Gość pisze:

  Goscinna w kroku. Jprdle…

 • Gośćzoja pisze:

  W dzisiejszych czasach słowo przyjaźń miłość nie ma żadnego znaczenia dziewczyny gościnne w kroku też nie jest to problem z drugiej strony młodość tak szybko przemija więc gdy nadąża się okazja wziąć udział w takim programie to nawet jak nie wygrasz to później na insta reklamujesz różne gówna i po co to ciężko pracować jest to sposób na życie przynajmniej na jakiś czas

 • Gość pisze:

  Nie pasowało do siebie dwie inne bajki 😔😔😔Szkoda mi tylko Bartka

 • Gość pisze:

  Ona odrazu widac jaka jest widac to po twarzy nie musi nic mowic wszystko mozna wyczytac z twarzy w kazdym badz razie nic ciekawego.

 • Gość pisze:

  Tam wszyscy grali, liczyła się tylko kasa

 • Gość pisze:

  Oni wogole nie pasowali do siebie 🤭🙄👎

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×