Szukaj

Gwiazdy na otwarciu hotelu Mercure w Krakowie: Natalia Nykiel, Ewa Pacuła, Magda Steczkowska, Ula Chincz, Aldona Orman, Anna Powierza [GALERIA]

Mercure Kraków Stare Miasto

Mercure Kraków Stare Miasto

Otwarcie hotelu Mercure Kraków Stare Miasto ****

W samym sercu Krakowa otwarto ekskluzywny Hotel Mercure. Na huczne otwarcie przybyła plejada gwiazd, m.in. Anna Powierza, Ewa Pacuła, Ula Chincz, Hanna Bakuła, Aldona Orman, Agnieszka Jastrzębska i Małgorzata Potocka.

Hotel Mercure Stare Miasto powstał w Krakowie, w sercu miasta uznawanego za jedno z najpopularniejszych w Europie, które rocznie odwiedza blisko 10 milionów turystów z całego świata. Nic więc dziwnego, że na otwarciu pojawiło się tyle sław. Goście na miejscu uczestniczyli w koncercie Natalii Nykiel oraz w eleganckim przyjęciu, a także mogli potańczyć w klubie nocnym stworzonym na ten jeden wieczór w garażu hotelu.

Na gwiazdach szczególne wrażenie zrobił design nowego Hotelu Mercure – głównym hasłem przyświecającym architektom była zabawa z historią. I odniesień do niej w wystroju wnętrz jest bardzo wiele. Szczególnie widać inspirację dynastią Jagiellonów, których wizerunki zdobią zarówno lobby hotelowe, jak i pokoje. W lobby znajduje się ściana na której za pomocą drukarki 3D odtworzono oryginalne głowy wawelskie. Atrakcją hotelowego lobby jest również obraz multimedialny z Barbarą Radziwiłłówną – królowa „ożywa” trzy razy w ciągu godziny i oprowadza gości hotelowych po Krakowie.

Hotel Mercure Kraków Stare Miasto położony jest 5 minut spacerem od krakowskiego Starego Rynku. Bliska odległość Dworca Kolejowego oraz Galerii Krakowskiej to tylko nieliczne zalety nowego obiektu. Do dyspozycji gości hotel jest 198 nowoczesnych, komfortowych pokoi o zróżnicowanym standardzie, sale konferencyjne oraz fitness. W hotelowej restauracji Winestone można skosztować starannie wyselekcjonowane wina oraz dania kuchni międzynarodowej i regionalnej.

Gwiazdy już doświadczyły luksusu w najlepszym wydaniu. Teraz czas na Ciebie.

Po więcej informacji odsyłamy na oficjalną stronę – tutaj.

Otwarcie hotelu Mercure w Krakowie

Otwarcie hotelu Mercure w Krakowie


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×