Honorata Skarbek pokazuje byłemu ile stracił! W nowym teledysku błyszczy nagim ciałem! „Rozstania przeżyłam tragicznie” [WIDEO]

Honorata Skarbek byli partnerzy

Honorata Skarbek byli partnerzy

Honorata Skarbek nago w teledysku Na koniec świata

Na pokazie Paprocki&Brzozowski z okazji 17 lat istnienia marki pojawiła się cała plejada gwiazd. Na ściance pozowała np. dawno niewidziana Honorata Skarbek, która zachwyciła wszystkich swoją stylizacją. Od kilku dni w sieci można podziwiać najnowszy teledysk Honoraty pt. Na koniec świata. Młodziutka wokalistka pokazała w nim naprawdę wiele i poszła na całość! W jednej ze scen wystąpiła kompletnie nago!

Jest jedna scena, w której rzeczywiście jestem nago i wysmarowana cała brokatem, gdzie tej golizny tak naprawdę nie widać, natomiast wiadomo, że kiedy ludzie słyszą słowo nagość i ciało, to rzeczywiście ich to ciekawi.

To sprytne połączenie „nagości i ciała” dało jej już prawie 200 tysięcy odsłon na YouTube, a od premiery teledysku nie minął jeszcze tydzień. Jednak w samej piosence nie chodzi tylko o roznegliżowanie fizyczne, ale o przede wszystkim o to emocjonalne:

Chciałam pokazać takie roznegliżowanie emocjonalne, które rzeczywiście spotyka każdego z nas, w momencie kiedy tracimy coś, w czym pokładamy przeogromne nadzieje i coś, na czym bardzo nam zależy. I tu chodzi o kwestię związku, który po prostu się rozpadł.

Okazuje się, że Honorata, która jest obecnie w szczęśliwym związku, ma za sobą dwa trudne rozstania:

Dwa poprzednie rozstania przeżyłam tragicznie. Schudłam, nie mogłam jeść, nie mogłam pracować, nie mogłam spać, nie mogłam pracować. Napisałam jedną z dwóch najlepszych piosenek według moich odbiorców – Fenyloetyloaminę i Naga. (…) Mocno, mocno uważam żeby nie musieć już w życiu czegoś takiego przeżywać.

Najważniejsze, że zły czas Honey ma już za sobą.

Honorata Skarbek znowu poprawiła urodę! “Nie żałowała pieniędzy i wybrała najlepszego specjalistę”. Efekt? Zobaczcie sami

Honorata Skarbek powiększyła piersi! Pochwaliła się efektami

Honorata Skarbek inwestuje w nieruchomości! Po Polsce przyszła pora na zagranicę!

Na koniec świata – teledysk Honoraty Skarbek


Honorata Skarbek i jej byli partnerzy

Honorata Skarbek i jej byli partnerzy

Honorata Skarbek i jej byli partnerzy

Honorata Skarbek i jej byli partnerzy

Honorata Skarbek i jej byli partnerzy

Honorata Skarbek i jej byli partnerzy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×