Honorata Skarbek nie ma najlepszych wspomnień z czasów „TTBZ”. To przykre, z czym musiała się mierzyć [WIDEO]

Honorata Skarbek o Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Honorata Skarbek o Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Honorata Skarbek wspomina udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Nie ukrywa, że było jej ciężko. Dlaczego? O tym opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Gdy program Twoja Twarz Brzmi Znajomo debiutował na antenie Polsatu w 2014 roku, Honorata Skarbek dopiero co rozkręcała swoją muzyczną karierę. Już na starcie odniosła sporo sukcesów. Jej single No One czy Runaway okazały się przebojami, które przez długie tygodnie nie znikały z czołówek list przebojów. Gwiazda ma na swoim koncie dwie złote płyty i teledysk z gościnnym udziałem nieżyjącego już artysty – Zombie Boya. Wytatuowanego mężczyznę doskonale kojarzą fani Lady Gagi i jej klipu Born this way.

Honey zyskała dodatkowe uznanie odbiorców, gdy opowiedziała o chorobie, z jaką przyszło jej się zmierzyć. W wieku 14 lat zdiagnozowano przewlekłą białaczkę szpikową. W oświadczeniu, opublikowanym w marcu 2014 roku, piosenkarka podzieliła się swoją trudną historią. Gwiazda w ten sposób nagłośniła problem, który dotyczy kilkuset tysięcy osób:

Od momentu diagnozy przyjmowałam leki powstrzymujące rozwój chorych komórek i wprowadzających mój organizm w stan remisji. Dzięki nim, moje wyniki znacznie się poprawiły. Moi lekarze zrezygnowali z konieczności przeszczepu, a w liceum wróciłam do szkoły i do normalnego życia, z którego korzystałam w 100%. […] Moja choroba nie postępuje od 8 lat i mam nadzieję, że zostanie tak do końca życia.

Problemy zdrowotne nie stanęły Skarbek w drodze do wielkiej kariery. Wielokrotnie udowodniła, że ma kawał głosu, a jej występy na żywo są prawdziwą atrakcją nie tylko dla ucha, ale i dla oka. Nic dziwnego, że w 2018 roku upomnieli się o nią producenci wspomnianego formatu Polsatu.

W Twoja Twarz Brzmi Znajomo Honorata miała okazję wcielić się w legendarne postaci polskiej i światowej sceny muzycznej. Odgrywała m.in. Mandarynę, Justina Biebera, P!nk czy Madonnę. Szło jej świetnie. Ostatecznie zajęła 5. miejsce, o włos nie dostając się do wielkiego finału, w którym udział bierze tylko czterech najlepszych uczestników.

Jak po latach Honey wspomina swoją przygodę z popularnym widowiskiem?

Honorata Skarbek o udziale w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

30-latka nie ukrywa, że gdy walczyła o punkty jurorów i przygotowywała się pod okiem specjalistów do występów, musiała stawiać czoła problemom w życiu prywatnym, które odcisnęły na niej piętno. To spowodowało, że tamten czas wspomina z wielkim smutkiem, o czym opowiedziała reporterce Jastrząb Post:

Wynikało to z tego, że wtedy nie czułam się dobrze, jeśli chodzi o moje życie prywatne i moją psychikę. Moja mama, moja rodzina przechodziła wtedy bardzo ciężki okres, kiedy ja nie zawsze mogłam być z nią. Dużo innych rzeczy działo się w moim prywatnym życiu, które złożyły się do tego wspólnego mianownika, że nie byłam wtedy w najlepszej formie psychicznej. Szkoda mi tego, że nie mogłam przeżywać takiej wspaniałej  przygody związanej z muzyką, tańcem, występami, ze świetnymi ludźmi tak jak mogłam gdybym psychicznie czuła się lepiej.

Jak wspomina samą pracę na planie?

Sama praca na planie nie była wykańczająca. To była bardzo dobra zabawa. Mieliśmy świetną produkcję, super ludzi, z którymi mogliśmy razem przebywać. Na planie zawsze była świetna atmosfera, wszyscy się lubili, wszyscy się śmialiśmy. Ale to, jak czułam się sama psychicznie, to zostawałam z tym sama dla siebie. Nie pokazywałam tego po sobie, bo wiedziałam, że muszę zrobić swoją pracę najlepiej jak mogę.

Jak teraz z problemami radzi sobie Honorata?

Ja czytam bardzo dużo książek psychologicznych. Psychologia jest moją pasją i sama chodzę na terapię właśnie od tamtego czasu. Minęły cztery lata od momentu, kiedy stawiam mocno na samoświadomość, samorozwój i myślę, że to bardzo pomogło mi przeżywać takie ciężkie dla mnie sytuacje w życiu, aby móc stawać się coraz silniejszą bądź pozwolić sobie na przeżywanie tych trudnych emocji, bo to wcale nie jest tak, że zawsze musimy mieć tą zbroję i udawać, że wszystko jest ok.

Słowa gwiazdy z pewnością dodadzą odwagi jej fanom, którzy zmagają się z podobnymi problemami. Cała rozmowa poniżej.


Honorata Skarbek - konferencja prasowa

Honorata Skarbek - konferencja prasowa "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Honorata Skarbek - pokaz Paprocki&Brzozowski

Honorata Skarbek - pokaz Paprocki&Brzozowski

Honorata Skarbek w sukience Rage Age MODIVO

Honorata Skarbek w sukience Rage Age MODIVO

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×