Honorata Skarbek wraca z nowym hitem. Tym razem nagrała duet: „Zdradzam to po raz pierwszy” [WIDEO]

Honorata Skarbek: duet z raperem

Honorata Skarbek: duet z raperem

Honorata Skarbek nagrała duet z raperem. Gwiazda podzieliła się wiadomością, która z pewnością ucieszy jej fanów. Kiedy premiera nowej piosenki gwiazdy?

Honorata Skarbek swoją pierwszą płytę wydała w 2011 roku. Album Honey pokrył się złotem, podobnie jak jej druga płyta – Million. Gwiazda ma na swoim koncie kilka radiowych hitów i występy na największych festiwalach muzycznych w kraju. W swojej kolekcji może pochwalić się aż pięcioma prestiżowymi statuetkami, w większości przyznanymi przez słuchaczy.

Honorata Skarbek: nowa piosenka z raperem

Fani Honoraty, którzy czekają na jej kolejne muzyczne wcielenia, mają powód do radości. Piosenkarka w rozmowie z naszą reporterką podzieliła się wspaniałą wiadomością. Po raz pierwszy publicznie zdradziła, że właśnie nagrała nową piosenkę. Będzie to duet z polskim artystą:

Jeśli chodzi o moje plany muzyczne, to za niecały tydzień zaczynamy pracę nad moim najnowszym teledyskiem. Będzie to duet z polskim artystą. Więc na pewno coś, co zaskoczy moich słuchaczy, odbiorców. Mam nadzieję, że się spodoba. Premiera w okolicy Walentynek. Zdradzam to po raz pierwszy.

Honorata Skarbek

Honorata Skarbek

O kim dokładnie mowa? Skarbek nie zdradziła, z kim nagrała duet. Zdradziła za to, że zdecydowała się wejść w nowe muzyczne klimaty:

Bardziej rap, hip-hop.

Czekamy na premierę. Smolasty powinien obawiać się konkurencji w osobie swojej byłej dziewczyny?

Zobacz także: Smolasty i Ewa Farna nagrali duet. Będzie przebój wiosny 2020?


Honorata Skarbek – K MAG Magic Party, 2019

Honorata Skarbek – K MAG Magic Party, 2019

Honorata Skarbek – Bestsellery Empiku 2019

Honorata Skarbek – Bestsellery Empiku 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×