Honorata Skarbek odczuła na własnej skórze przykre skutki popularności: „Grożono nie tylko mi”. Sprawą zajęła się policja

Honorata Skarbek

Honorata Skarbek

Honorata Skarbek na własnej skórze odczuła przykre skutki popularności. Wokalistka miała stalkera, który mocno przekroczył dozwolone prawem granice. Przeżyła chwile grozy.

Honorata Skarbek karierę w mediach zaczynała jako blogerka. Wówczas taka forma zaistnienia w sieci jeszcze raczkowała. Postawiła jednak na karierę muzyczną. Dekadę temu wydała swój pierwszy album. Promowała go takimi utworami jak: No one, Runaway i Sabotaż. Każdy z nich stał się wielkim hitem, a młoda wokalistka zaczęła gromadzić wokół siebie wierne grono fanów.

Od tamtej pory Honey nie może narzekać ani na brak pracy, ani na brak zainteresowania ze strony fanów. Regularnie pojawia się na scenie i wydaje nowe hity. Ostatni z premierowych utworów wokalistki ukazał się 15 lipca. Piosenkę Holy Grail nagrała z gościnnym udziałem rapera Floral Bugsa.

Honorata Skarbek przeżyła chwile grozy. Wszystko przez stalkera

Honorata, jak każda ze sławnych osób, wzbudza ogromną ciekawość fanów. Śledzą oni nie tylko jej twórczość i zawodowe poczynania, ale interesują się też jej życiem prywatnym. Niestety niektórzy z nich mocno potrafią przekroczyć dozwolone granice.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post wokalistka opowiedziała o chwilach grozy, które przeżyła.

Jeśli chodzi o sytuacje niemiłe, sytuacje, które dały mi o sobie znać, to myślę, że sytuacje związane z prześladowaniem i nękaniem ze strony osób, do których trafiam, a niekoniecznie chcę trafiać w ten sposób. To jest stalking. Jak najbardziej takie sytuacje były zgłaszane na policję. Miałam w swoim życiu takie sytuacje, że miałam wśród swoich odbiorców osoby, które mnie nękały, prześladowały. Podchodziło to pod stalking, ale na szczęście zostało to wyjaśnione.

Wielokrotnie zdarzały jej się przykre sytuacje, ale jedna z osób była wyjątkowo natarczywa:

W moim przypadku była to sytuacja o tyle niebezpieczna, że osoba, która mnie prześladowała od trzech lat groziła nie tylko mi, tylko groziła moim bliskim. Mojej mamie, mojemu tacie, moim przyjaciołom, mojemu ówczesnemu chłopakowi. Stąd też stwierdziłam, że nie chcę ryzykować. Kiedy ta osoba zagroziła życiu mojemu dwuletniemu chrześniakowi, to sprawa została zgłoszona na policję. Ta osoba dostała zakaz zbliżania się do mnie.

Czy to wpłynęło na jej poczucie bezpieczeństwa?

To wpłynęło na moje poczucie bezpieczeństwa i to był też temat, który chciałam poruszyć publicznie bo wiem, że mnóstwo osób się z tym zmaga. Są pod to jakieś paragrafy prawne i ja naprawdę czułam, że moje bezpieczeństwo jest zagrożone. Bezpieczeństwo moich bliskich było dla mnie priorytetem w tym momencie i dlatego ta sprawa potoczyła się jak potoczyła.

Cała rozmowa poniżej.


Honorata Skarbek - gwiazdy na gali

Honorata Skarbek - gwiazdy na gali

Honorata Skarbek z partnerem na wakacjach

Honorata Skarbek z partnerem na wakacjach

Honorata Skarbek ma nową fryzurę

Honorata Skarbek ma nową fryzurę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×