To będzie przebój wakacji! Helenka „Weź mnie na lody” nową królową disco-polo? Tylko u nas zdjęcia z gorącej sesji nowej gwiazdy [GALERIA + WIDEO]

Helenka Weź mnie na lody na YouTube. Piosenka disco-polo o lodach. Przebój wakacji 2015. Kim jest Kinga Szymkowiak?

Helenka Weź mnie na lody na YouTube. Piosenka disco-polo o lodach. Przebój wakacji 2015. Kim jest Kinga Szymkowiak?

Helenka „Weź mnie na lody”, czyli przebój wakacji disco-polo

Shazza, Boys, Weekend, a teraz… Helenka! Muzyka disco-polo ma nową gwiazdę, o której za chwilę będzie bardzo głośno. Wszystko za sprawą szybko wpadającej w ucho piosenki „Weź mnie na lody”. Łatwy refren, wakacyjny beat i gorący teledysk, w którym Helenka daje z siebie wszystko. To gwarantowany przebój wakacji 2015, a pomyśleć, że to dopiero zapowiedź.

Jastrząb Post ma dla Was premierowe zdjęcia z planu teledysku Helenki „Weź mnie na lody”. Wokalistka o kobiecych kształtach w bardzo zmysłowy sposób pozuje zajadając się lodami. Czyżby to właśnie była ulubiona wakacyjna przekąska Helenki?

Zanim zobaczycie teledysk „Weź mnie na lody” na YouTube zwróćcie uwagę, że Helenka ma w sobie coś i z Honoraty Skarbek, i z Grycanek.

Udział minister Ewy Kopacz w teledysku Helenki jest przypadkowy 😉

Zobacz: Gwiazda disco-polo w 2. edycji „Kto poślubi mojego syna”!

Kim jest Helenka, nowa gwiazda disco-polo?

Prawdziwe imię i nazwisko Helenki to Kinga Szymkowiak. Ma 25 lat i śpiewa od 11 roku życia.

Singiel „Weź mnie na lody” powstał przy współpracy z producentem muzycznym Maxem Polo i DJ Patrickiem B. Klip kręciliśmy przy współpracy z Salem Design Studio w hotelu Kamiza. Możecie spodziewać się zarówno gorących jak i zabawnych ujęć a przede wszystkim … lodówHelenka o pracy na planie teledysku „Weź mnie na lody”

Helenka

Helenka, czyli Kinga Szymkowiak, ma 25 lat. Piosenkę „Weź mnie na lody” nagrała z DJ Patrickiem B. Przebój wakacji 2015?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×