Tylko u nas! Byliśmy na otwarciu Healthy Center by Ann. Co gwiazdy mówią o nowym biznesie Anny Lewandowskiej? „To strzał w dziesiątkę!” [WIDEO]

Anna Lewandowska, Healthy Center by Ann

Anna Lewandowska i Healthy Center by Ann – opinie gwiazd

Anna Lewandowska to wulkan energii! Choć jest mamą niespełna 10 miesięcznej Klary, to nie zwalnia tempa i realizuje kolejne projekty. Tym razem, otworzyła centrum dietetyczno-treningowe Healthy Center by Ann na warszawskiej Sadybie. Na otwarciu pojawiła się plejada gwiazd, które od dawna wspierają Anię i korzystają z jej doświadczenia w kwestii zdrowego stylu życia.

Spotkanie poprowadził Kuba Wesołowski, a w tym szczególnym dla Ani dniu, osobiście pogratulowali jej kolejnego sukcesu m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska, Zosia Ślotała, Olivier Janiak czy Paulina Sykut-Jeżyna.

Healthy Center by Ann to miejsce, w którym będzie można skorzystać z porady dietetyka, fizjoterapeuty, trenera i oczywiście zaopatrzyć się w zdrowe przekąski Foods by Ann. Co jeszcze dla swoich fanek przygotowała Lewandowska?

Będą się tu odbywały treningi, porady dietetyczne, treningi mentalne, badania wydolnościowe, badania alergii, nietolerancji pokarmowych, wlewy witaminowe, i suplementacja – zdradziła Ania w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Okazuje się, że Zosia Ślotała, która bardzo dba o swoje zdrowie jest już zaznajomiona z kliniką Ani:

Ja już to miejsce mam przetestowane. Będę na pewno tutaj chodziła, tutaj będzie mój trener trenował i prowadził osoby, z którymi już od jakiegoś czasu trenuje.

Olivier Janiak jest pewien, że Healthy Center by Ann to strzał w dziesiątkę:

Dla mnie to jest strzał w dziesiątkę, bo okazuje się, że coraz więcej Polaków, co zresztą widać na ulicach, może nie teraz bo jest zimno i mroźno, ale wciąż są postaci, które biegają, a kiedy tylko nadejdzie wiosna, okazuje się, że znaczna część społeczeństwa funkcjonuje w aktywny sposób i prekursorami tego wszystkiego są trenerzy tacy jak Ania.

Agnieszka Hyży wie, jak ważne są takie miejsca:

Takie miejsca są absolutnie potrzebne właśnie po to, aby móc spotkać się, popytać i pod czujnym okiem kogoś, kto się na tym zna dojść do formy.

Jeśli chcecie zobaczyć co działo się na otwarciu, obejrzycie nasz materiał wideo:

https://jastrzabpost.pl/newsy/agnieszka-wozniak-starak-na-otwarciu-klubu-anny-lewandowskiej_645132.html

Gwiazdy na otwarciu nowego biznesu Anny Lewandowskiej: Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Sykut, Zosia Ślotała, Paulina Krupińska

Cukierkowa Zosia Ślotała ze swoim przystojnym ukochanym wspiera nowootwarte Healthy Center Anny Lewandowskiej! Wyglądają razem jak Barbie z demonem ciemności!


Healthy Center by Ann

Healthy Center by Ann

Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN, 5 marca 2018

Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN, 5 marca 2018

Kasia Burzyńska – otwarcie Healthy Center by Ann Anny Lewandowskiej

Kasia Burzyńska – otwarcie Healthy Center by Ann Anny Lewandowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×