Szukaj

Polskie gwiazdy o planach na Halloween. Kammel, Prokop i Gessler komentują. Tylko jeden z nich świętuje

Kammel, Prokop i Gessler o Halloween

Kammel, Prokop i Gessler o Halloween

Już 31 października święto, które uwielbiają zwłaszcza najmłodsi. Gwiazdy zdradziły nam, jak będą świętować. Jaki stosunek do tego dnia mają: Tomasz Kammel, Marcin Prokop, Mateusz Gessler.

Halloween jest coraz popularniejsze w naszym kraju. Dorośli i dzieci chętnie przebierają się w najróżniejsze stroje i odwiedzają okolicznych mieszkańców, którzy obdarowują ich słodyczami. Tego dnia urządzane są też huczne imprezy z różnymi kreatywnymi zabawami. Polacy coraz chętniej ozdabiają swoje domy upiornymi dekoracjami.

Jak gwiazdy świętują Halloween? Prokop, Kammel i Gessler komentują

Amerykańskie święto cieszy się szczególną popularnością wśród gwiazd. Co roku zasypują nas zdjęciami, na których prezentują swoje szalone stylizacje. Jak będzie w najbliższą sobotę? Czy czołowi polscy przystojniacy celebrują Halloween? Tego próbowała dowiedzieć się nasza reporterka.

Tomasz Kammel tydzień temu jeszcze nie miał planów na Halloween, ale do dzisiaj z pewnością zmienił swoje zdanie:

Ja bardzo lubię Halloween. Lubię kreatywność halloweenową. Strasznie mi się podoba jak maluchy przychodzą do drzwi i mówią cukierek albo psikus. Gdybym czegoś takiego nie usłyszał, to by mi czegoś brakowało. Planów halloweenowych jeszcze nie mam, ale zainspirowany tym, o co pytasz, dzisiaj je omówię.

Marcin Prokop nie jest fanem amerykańskiej tradycji:

Myślę, że jak 1 listopada zdejmę maseczkę, to będzie to na tyle przerażające, że nie będę się musiał za nic przebierać. Nie świętuje Halloween, ale bez żadnej ideologicznej podbudowy, dlaczego tak nie robię. Po prostu, jest to taki sam dzień jak każdy inny. Bardziej jest to dla mnie Święto Zmarłych niż pretekst do przebierania się w straszne kostiumy. Jeśli ktoś ma ta ochotę, to nie rozumiem, dlaczego ktoś miałby mu tego zakazywać.

A co na to Mateusz Gessler?

Halloween nie jest polską tradycją i nie jest polską imprezą, szczególnie w naszych czasach. Ja myślę, że powinniśmy teraz się skupić. Tak jak mówiłem – nie iść nad morze, nie robić imprezy, tylko przewalczyć cały ten wirus i zamknąć ten temat raz na zawsze. Halloween jest fajnym rodzajem imprezy, jak wszystko jest dobrze. Jak nie jest dobrze, to skupmy się na czymś innym. Ja nie jestem wielkim entuzjastą popierania świąt zagranicznych. Jak jestem w Polsce, to skupiam się na zupełnie innych rzeczach. Więc dla mnie Halloween nie jest imprezą ważną, nigdy nie było i nie będzie.

A jaki jest Wasz stosunek do Halloween?


Marcin Prokop – premiera książki

Marcin Prokop – premiera książki

Mateusz Gessler – premiera książki

Mateusz Gessler – premiera książki

Tomasz Kammel – premiera książki

Tomasz Kammel – premiera książki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×