Halloween 2022. Kubicka, Lipińska, Kalczyńska i Kurdej-Szatan o planach na ten dzień. Jedna z nich jest mocno przeciwna „świętu duchów”

Halloween 2022. Jak spędza go gwiazdy?

Halloween 2022. Jak spędza go gwiazdy?

Sandra Kubicka, Blanka Lipińska, Anna Kalczyńska, Basia Kurdej-Szatan o tym, jak spędzą Halloween. Padła mocna deklaracja przeciwko temu świętu. 

Halloween budzi skrajne emocje. Większość osób uważa ten dzień za okazję na świetną zabawą. Nie brakuje przy tym takich, którzy doszukują się w nim odwołań do okultyzmu. Reporterka Jastrząb Post porozmawiała z gwiazdami i zapytała je o to, jakie mają plany na dzisiejszy wieczór. Sandra KubickaBlanka LipińskaAnna Kalczyńska i Basia Kurdej-Szatan mocno się otworzyły.

Halloween 2022. Jakie plany mają gwiazdy?

Sandra przyznała nam, że choć wychowywała się w USA, nie przepada za Halloween, ponieważ idea tego święta zwyczajnie jej nie przekonuje.

Ja pomimo tego, że wychowałam się w Stanach Zjednoczonych zawsze byłam anty-halloween. Nigdy się nie przebierałam, nigdy nie rozumiałam tego święta, to był bardziej pretekst, żeby imprezować. Dla mnie jest to świetny czas, bo wiem, że w ten weekend ludzi nie ma w pracy, to jest długi weekend, wyjeżdżają, ja mam święty spokój, mogę sobie odpocząć więc wykorzystam ten czas i nacieszę się domem. Przyjeżdżają moi znajomi z Łodzi, pewnie ugotujemy jakąś kolację, obejrzymy filmy i gdzieś pójdę z moją chrześnicą, więc tak będzie wyglądał ten weekend.

Blanka będzie oglądała serial na podstawie prozy Margaret Atwood.

Będę siedziała w domu i dalej męczyła ten straszny serial „Opowieść podręcznej”. Nie polecam.

Anna nie obchodzi Halloween, ponieważ ostatni dzień października jest dla niej momentem wyciszenia i refleksji.

Halloween obchodzimy rodzinnie w tym sensie, że dzieci mają zabawy w szkołach, my redakcyjnie przygotowaliśmy niespodziankę dla naszych widzów. Osobiście nigdy tego Halloween nie obchodzę, dla mnie jest to taki moment wyciszenia i refleksji, tym bardziej, że niedawno straciłam tatę. Wybieram się na cmentarze, w tym roku będę kwestować na Powązkach, więc zapraszam wszystkich bardzo serdecznie. Myślę, że to jest dobry moment, żeby poświęcić trochę czasu tym, którzy odeszli.

Basia nie ma konkretnych planów, ale spędzi Halloween z mężem i dziećmi. Być może wymalują sobie twarzy i nieco się powygłupiają.

Będę z rodziną. Nie mam planów, ale kupiłam kolorowe farbki, tak więc może wymalujemy sobie buzię. Ale żadnych konkretnych planów nie mam.

Co będziecie robić dziś wieczorem?


Sandra Kubicka - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Sandra Kubicka - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Sandra Kubicka – Party Fashion Night 2022

Sandra Kubicka – Party Fashion Night 2022

Sandra Kubicka - impreza marki kosmetycznej

Sandra Kubicka - impreza marki kosmetycznej

Komentarze

  • Gość pisze:

    A mogło być tak słodko, jak kiedyś na Pudlu. Sandra Kubicka pozdrawia uczestników ruchu ŚRODKOWYM PALCEM, pędząc przez miasto w markowych klapeczkach.

  • Gość pisze:

    Pani celebrytka Sandra lata po eventach bo biznesy mają ostatnio po aferach zły PR, to musi być uwieszona na Baronie i na jego utrzymaniu ….

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×