Za chwilę Halloween! Gwiazdy zdradziły nam swoje plany na wieczór. Oj, będzie się działo! [WIDEO]

Halloween u polskich gwiazd

Halloween u polskich gwiazd

Olivier Janiak, Małgorzata Rozenek, Mateusz Gessler, Natalia Siwiec… Jak polskie gwiazdy uczczą Halloween 2019? O to zapytała je nasza reporterka. Zobaczcie, co nam zdradziły.

Już dzisiaj Halloween. Już za kilka godzin gwiazdy na całym świecie pokażą swoje szykowane tygodniami kreacje. Amerykańskie święto, które z każdym rokiem zyskuje coraz więcej zwolenników także w Polsce, to świetna okazja do dobrej zabawy. Jakie plany na ostatnią noc października mają polskie gwiazdy?

Zobacz: Anna i Robert Lewandowscy na Halloween przebrali się tak, że przestraszyli cały Instagram! Wyglądali bardziej niż upiornie

Jak polskie gwiazdy spędzają Halloween?

Maciej Musiałowski w rozmowie z naszą reporterką przyznał, że jeszcze nie wie, czy zdecyduje się wskoczyć w jakieś zabawne przebranie, ale na pewno planuje wybrać się na przyjęcie do znajomych

Pójdę do znajomych i będę pił wino. Myślałem, że w tym roku się przebiorę, ale nie wiem czy znajdę na to czas – zdradził aktor.

Mateusz Gessler dni wolne postanowił wykorzystać na odpoczynek. Razem małżonką planują wyjechać z kraju, by spędzić trochę czasu tylko we dwoje:

Ja będę na wyjeździe za granicą z małżonką i synkiem. Wyjeżdżamy, żeby spędzić trochę czasu ze sobą i tam odpoczniemy daleko od imprez.

Olivier Janiak planuje zabrać całą rodzinę do znajomych, w towarzystwie których spędzą szalony wieczór:

To się stała świecka tradycja, niekoniecznie lubiana przez kościół, bo okazuje się, że ludzie mogą bawić się inaczej niż oczekują tego niektórzy. Ale mamy wolność w naszym kraju, więc nasze dzieci mają prawo robić tego dnia wszystko, co chcą. Jedną opcja jest bieganie po osiedlu w przebraniu, a inna opcja jest taka, że idziemy wspólnie do przyjaciół spotkać się rodzinnie i powygłupiać.

O swoich planach opowiedziała nam również Małgorzata Rozenek:

Wczoraj miałam przymiarkę swojego stroju. Piękny wyszedł. Ale okazało się, że nie jest bardzo oryginalny, bo to jest najczęściej wybierany strój. A ten, który wybrał mój mąż jest najczęściej wybieranym męskim strojem, więc nie wyszliśmy, na bardzo oryginalnych. Mamy taki movie team w tym roku

Z kolei Natalia Siwiec zdradziła, że nie jest fanką Halloween, dlatego nie zobaczymy jej w upiornym przebraniu:

Jesteśmy zaproszeni na dwie imprezy halloweenowe dla dzieci. My jakoś absolutnie nie świętujemy Halloween. Jeżeli mielibyśmy kiedyś pojechać na imprezę, to pewnie byłyby to Stany Zjednoczone, bo tam są najlepsze imprezy. Ja nigdy nie byłam przebrana na imprezie halloweenowej. Być może nie do końca to czuję.

Podobnie jest w przypadku Edyty Górniak:

Halloween nie obchodzę, natomiast gdy mieszkaliśmy w Stanach z Allanem, to tam jest to bardzo popularne święto. Przebierają się dzieci, rodzice i nauczyciele. To nie jest tak, że tylko na party ubierają się ludzie, ale robią to wszyscy – przez kierowców autobusów, osoby, które sprzedają kawę… Wszyscy po kolei są za coś przebrani.

A wy świętujecie Halloween? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Zobacz: Edyta Górniak o Halloween u Paris Hilton i szałowym przebraniu Allanka! Madzia z” Big Brothera” byłaby zachwycona! [WIDEO]


Olivier Janiak, Karolina Malinowska

Fotografia: screen z Instagram.com

Natalia Siwiec świętuje Halloween

Natalia Siwiec świętuje Halloween

Natalia Siwiec świętuje Halloween

Natalia Siwiec świętuje Halloween

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×