Halina Mlynkova o relacjach z Łukaszem Nowickim. Wcale nie jest tak kolorowo jak się wydawało. Chłodny komentarz gwiazdy o byłym mężu

Halina Mlynkova o relacji z Łukaszem Nowickim

Halina Mlynkova o relacji z Łukaszem Nowickim

Halina Mlynkova o relacji z byłym mężem, Łukaszem Nowickim. Przyjaźń między nimi już dawno się skończyła. Gwiazda zdobyła się na szczery komentarz.

Łukasz Nowicki i Halina Mlynkova byli jedną z piękniejszych par w show-biznesie. Aktor i prezenter poślubił wokalistkę w 2003 roku. Uchodzili za bardzo przykładne i wręcz wzorowe małżeństwo. Wzbudzali też ogromne zainteresowanie wśród fanów i kolorowej prasy. Poznali się na promocji książki Jana Nowickiego, na której pojawiła się artystka. Niemal natychmiast wpadła w oko przyszłemu mężowi, który nie mógł wówczas oderwać od niej wzroku.

Przypadkowe spotkanie zmieniło się w piękne uczucie. Ich relacja rozwijała się błyskawicznie. Zakochani po kilku miesiącach zamieszkali razem i zabrali się za planowanie ślubu. Piękna ceremonia, podczas której powiedzieli sobie „tak” odbyła się w rodzinnych stornach Halinki, czyli na Zaolziu. Zakochany mężczyzna dla swojej wybranki zmienił nawet wyznanie na ewangelickie.

Rok później na świat przyszedł ich syn Piotr, co było przypieczętowaniem tej miłości. Niestety historia nie miała szczęśliwego zakończenia. Po 9 latach ich małżeństwo dobiegło końca. Uczucie nie przetrwało próby czasu. Po rozwodzie para wypowiadała się publicznie z ogromnym szacunkiem na swój temat.

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki podczas rozwodu

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki podczas rozwodu

Jeszcze w maju Łukasz z wielkim szacunkiem wypowiadał się o byłej żonie. W programie Taka jak Ty Mateusza Szymkowiaka w TVP Kobieta wyznał:

Halina jest matką mojego syna. Co za tym idzie, jedną z najważniejszych osób, jakie spotkałem w moim życiu. Ludzie czasem się krzywdzą, ludzie robią sobie złe rzeczy, ludzie bywają wobec siebie okrutni. Więc rozumiem, że może być żal, chęć rewanżu. Między nami takich sytuacji nie było w związku z tym nie ma też żadnego powodu, żeby zaistniały takie sytuacje. Jeżeli z kimś spędzasz 10 lat swojego życia, a potem źle o nim mówisz, bądź źle go traktujesz w swoich wspomnieniach, to jakbyś źle traktował samego siebie. W związku z tym w jakimś sensie, żeby zrobić sobie samemu dobrze, jesteś dobry dla innych.

Halina już nieco chłodniej podsumowała ich relację. Jak wygląda jej kontakt z Łukaszem? O tym opowiedziała reporterce Jastrząb Post, z którą spotkała się za kulisami pokazu nowej kolekcji MMC.

Halina Mlynkova o relacji z Łukaszem Nowickim po rozstaniu

Piosenkarka stanowczo ucięła spekulacje na temat przyjacielskiej relacji z byłym mężem. Wyraźnie dała do zrozumienia, że ich kontakt ogranicza się do niezbędnych spraw, a każde z nich już dawno zaczęło iść swoją drogą:

My żyjemy bardzo osobnymi życiami. Myślę, że to jest trochę na wyrost pokazane. On ma swój świat, ja mam swój świat. Ja myślę, że ludzie nie powinni już sobie wchodzić w drogę i tego się trzymamy.

A jak układają się ich relacje w kwestii opieki nad synem?

Nasz syn jest już pełnoletni. Oni się spotykają, umawiają. To już idzie poza mną. Mnie ten świat w ogóle już nie dotyczy.

Cała rozmowa poniżej.


Łukasz Nowicki i Halina Mlynkova w sądzie

Łukasz Nowicki i Halina Mlynkova w sądzie

Halinka Mlynkova, Łukasz Nowicki z synem

Halinka Mlynkova, Łukasz Nowicki z synem

Halina Mlynkova, Łukasz Nowicki

Fotografia: ONS

Komentarze

 • Gośćgocha pisze:

  Halinka to chyba zazdrości, że ma fajna żonę i rodzinę. A ona trochę ,,poraniona”, że jej tak się nie udało.

 • GośćJola pisze:

  Halinka Młynkowa Jaki Łukasz Nowicki porządni ludzie chociaż się nie opluwają rozstali się mają swoje dwa światy nie to co kurzajewskiego Maćka żona ciągle coś wyciąga jakieś brudy okropna baba wstrętna baba Halinka Młynkowa tego nie robi bo to jest kobieta z klasą oby więcej takich pozdrawiam wszystkich

 • Gość pisze:

  Mlynkowa co rok to nowy max😂😂😂

 • Gość z pomorza, pisze:

  Pan Nowicki jest super facet miło się ogląda w pnś. To jest naturalny przyjemny gość.

 • sonia pisze:

  (jaM) to nie jest tak ,jeszcze się nie poznali,a już razem zamieszkali, bo przestaliśmy wierzyć………, że to najlepsza i bardzo odpowiedzialna decyzja ,a droga nie zawsze usłana różami ,wygodnymi dla siebie się stajemy ,a ten drugi….itd

 • Fan pisze:

  Śliczna kobieta.

 • Gość pisze:

  Kto jest z Kowala, ten wie, ze Nowicki to równy gosc i jego ojciec tez, oboje od zawsze zaangażowani w lokalne inicjatywy, nie gwiazdorza, rowne chlopy. Halinka zmienia facetów jak rękawiczki, wiec odpowiedzcie sobie sami, kto tam jest mniej stabilny. Choc fakt, ze jak z nia byl, to za kołnierz nie wylewal, więc oewnie tez sie przyczynił do rozwalenia małżeństwa.

 • GośćAga pisze:

  Wasze sprawy problemy po co wywleka na forum Łukasz nie pozwul by robiła to co ta Smaszcz ochyda

  • Gość pisze:

   akurat w tej relacji to Łukasz jest nieźle pogrzany, on zwyczajnie prywatnie jest durniem i zachowuje się jak małolat który myśli, że jest fajny. Jest to przykład typu Chajzer

  • Gość pisze:

   Kłania się pisownia

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×