Halina Mlynkova prosto z mostu o bolączkach macierzyństwa po 40.: „Nie jest łatwo. Naprawdę jestem zmęczona”. Niczego nie lukrowała

Halina Mlynkova o dojrzałym macierzyństwie

Halina Mlynkova o dojrzałym macierzyństwie

Halina Mlynkova po raz drugi została mamą w wieku 44 lat. Opowiedziała o wszystkich bolączkach późnego macierzyństwa. Wideo.

Halina Mlynkova, podobnie jak np. Ewa Farna, pochodzi z polskiej rodziny z Zaolzia. Scenę muzyczną podbiła jako wokalistka zespołu Brathanki. Dziś kontynuuje karierę solowo. W dorobku ma cztery dobrze przyjęte albumy studyjne. Artystka ma dwóch synów – 18-letniego Piotra i półtorarocznego Leona. Młodszy chłopiec przyszedł na świat, gdy jego mama miała 44 lata.

Reporterka Jastrząb Post zadała mamie Leona kilka pytań o dojrzałe macierzyństwo. Polsko-czeska piosenkarka pozwoliła sobie na wyznania, których raczej nie usłyszelibyśmy od większości internetowych influencerek, pokazujących tylko jasne strony rodzicielstwa.

Halika Mlynkova o trudach macierzyństwa

Nasza rozmówczyni nie kryje, że jest bardzo zmęczona, ale rekompensuje to duża radość z możliwości spędzania czasu z maluchem.

Nie jest łatwo. Minęło półtora roku i naprawdę jestem zmęczona. Gdybym była tylko w domu, to byłby luz. Jakoś bym się wysypiała, ale ja rzeczywiście ciężko pracuję, a po ciężkiej pracy dostaje w ręce tego mojego cudownego malucha, którego kocham nad życie. Jest wspaniały i ten czas spędzony z nim ogromnie mnie napełnia, bo on daje mi dużo radości, jest kochanym dzieckiem, nie jest męczący, co jest bardzo ważne, bo są różne dzieci. Mamy bardzo kolorowy dom, bo każde z naszych dzieci jest bukietem różnych emocji i prześmiesznych tekstów. To zmęczenie jest rekompensowane dużą radością spędzania z nimi czasu i uczenia się od nich nowej rzeczywistości, więc to jest fantastyczne.

Jakie ocenia tak dużą różnicę wieku pomiędzy rodzeństwem?

Niania nie miała czasu i mój starszy syn został z Leosiem. To jest super, bo akurat Piotrek się nie boi, sam to zaproponował. Jeżeli potrzebujemy coś załatwić, to nie ma problemu, on zostaje na te dwie-trzy godziny. Tylko od razu powiedział, że nie zmienia pieluch.

Czy dostrzega plusy macierzyństwa po „czterdziestce”?

Ja widzę same plusy. Czy to się komuś podoba czy nie. Ja mam dużo więcej cierpliwości. Ja nie widzę żadnych negatywnych stron. Nawet to zmęczenie – ja wiedziałam, że ono będzie więc byłam na to gotowa. Każdy ten dzień, każda ta chwila jest fantastyczna.

Trzeba przyznać, że Halina wygląda pięknie, więc dojrzałe macierzyństwo zdecydowanie jej służy.


Halina Mlynkova pokazała twarz synka

Halina Mlynkova pokazała twarz synka

290624378_837674833882222_4144853021214972976_n

Halina Mlynkova pokazała twarz synka

Halina Mlynkova pokazała twarz synka

Halina Mlynkova pokazała twarz synka

Komentarze

  • Gość pisze:

    Jak inni espaniol wygrać 7:0 i z czego ta radość jak niedługo black friday a co nie moźna mozna tylko po co jak finał brazylia arabia ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×