Szukaj

Gwiazdy żegnały wakacje przy pysznych drinkach Martini. Tylko my wiemy co się tam działo! [WIDEO]

Gwiazdy żegnają lato z Martini

Gwiazdy żegnają wakacje z Martini i K Mag

Wczoraj wieczorem, na Bulwarach Wiślanych odbyła się fantastyczna impreza K Mag i Martini pod hasłem pożegnanie lata. Nie mogło na niej zabraknąć gwiazd, które z radością raczyły się drinkami Martini i pomału żegnały lato, jednocześnie przygotowując się na nadejście jesieni. Jednak mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy uwielbiają lato! Zdaniem Cioci Liestyle, lato będzie trwało jeszcze co najmniej miesiąc:

Kalendarzowe lato jest do  23 września, więc mam nadzieję, że będzie piękna pogoda i jeszcze przez miesiąc będzie lato. Zamierzam robić różne rzeczy i pić Martini, dużo Martini. Mam nadzieję, że będzie dużo okazji, żeby to robić.

Natalia Janoszek uwielbia relaksować się przy Prosecco i jest pewna, że to najlepszy sposób na zakończenie lata:

Przyznam szczerze, że jeśli chodzi o Prosecco to raczej nie odmawiam. Dzisiaj mam wolny wieczór, jestem ze znajomymi i uważam, że to jest super pomysł, aby zakończyc godnie to nasze piękne lato, bo było piękne w tym roku.

Mikołaj Komar wie, że na jesienne wieczory i nie tylko, idealnym połączeniem jest Kmag i kieliszek Martini:

Ja polecam gorące skarpety, koc i oglądanie filmów. To jest jedna rzecz. Czytanie książek druga rzecz. Ale zawsze oczywiście w miłym towarzystwie, czyli z osobą ci bliską, z którą chcesz się przytulić. Uwielbiam to. Zima w Polsce jest gorsza, chyba, że jedziemy w polskie góry. No albo można uciec w zimę. Ale jesień kocham. Zresztą o każdej porze roku nasz Kmag razem z Martini jest świetny. Poza tym, my w naturalny sposób się często łączymy. I nie mamy kaca. Zero. Sam uśmiech rano.

A jak na nadejście jesieni przygotowuje się Radek Pestka?

Ja staram się wykorzystywać jesienią i zimą światło do zdjęć w ciągu dnia. A wieczorem wiadomo- netflix, albo jakieś inne seriale. Jest bardzo dużo fajnych programów, które można teraz oglądać. Albo też fajna opcja, pojechać na jakieś last minute. Bo wiadomo, sezon wakacyjny się skończył i teraz można znaleźć różne fajne oferty.

A wy przygotowujecie się już na nadejście jesieni?

Gwiazdy na domówce u Jakoba Kosela! Popijając Martini opowiedziały nam o swoich sposobach na błogi relaks [WIDEO]

Tylko u nas! Gwiazdy na tajnej domówce Martini zdradziły nam jak radzą sobie z upałami! [WIDEO]

Gwiazdy przy Martini opowiedziały nam o swoich planach na wakacje! Małgorzata Rozenek, Hanna Lis, Jakob Kosel… [WIDEO]


Twój ulubiony jesienny płaszcz ma kolor…

×