Gwiazdy z koronawirusem. Kto pokonał COVID-19, a kto walczy o życie? Lista wydłuża się z każdym dniem [WIDEO]

Gwiazdy zakażone koronawirusem

Gwiazdy zakażone koronawirusem

Gwiazdy zakażone koronawirusem. Kto walczy z COVID-19? Lista znanych osób, które zaraziły się SARS-CoV-2 wydłuża się z każdym tygodniem. Sprawdziliśmy, kto obecnie walczy z chorobą, a kto już z nią wygrał.

Każdego dnia pojawiają się informację o kolejnych osobach zarażonych koronawirusem. Wśród nich są także artyści i ludzie branży rozrywkowej. Z wirusem z Wuhan zmagają się również politycy i sportowcy. Które znane osoby mają COVID-19? Kto wygrał walkę z chorobą, a kto walczy nie tylko o zdrowie, ale i o życie? Sprawdziła to nasza reporterka, Karolina Motylewska.

Gwiazdy zarażone koronawirusem

Tom Hanks o swoim zakażeniu dowiedział się, przebywając w Australii, gdzie pracował na planie filmu życiu Elvisa Presleya. O tym, że wykryto u niego obecność wirusa SARS-CoV-2 aktor poinformował za pośrednictwem swojego Instagrama. Był jedną z pierwszych gwiazd, które zostały poddane przymusowej kwarantannie.

Olga Kurylenko – gwiazda o chorobie poinformowała 15 marca. Ukraińska aktorka i modelka, która popularność zdobyła w 2008 roku, dzięki roli w 22 części filmu o przygodach Jamesa Bonda, była jedną z pierwszych gwiazd, które zaraziły się koronawirusem. Obecnie modelka jest już całkowicie zdrowa.

Kasia Kowalska opublikowała wstrząsające wideo, na którym poinformowała fanów, że jej córka – 23-letnia Aleksandra Yoriadis, również ma podejrzenie koronawirusa. Córka wokalistki przebywa w jednym z londyńskich szpitali. Jej stan jest stabilny.

Zobacz także: Dominika Kulczyk chciała pomóc Kasi Kowalskiej i jej chorej córce. Lekarze powiedzieli stanowcze „nie”

Książe Karol. Syn królowej Elżbiety II dwa tygodnie temu został zbadany na obecność koronawirusa. Test dał wynik pozytywny. Książę czuje się dobrze – jak zapewnił rzecznik pałacu Buckingham. Następca tronu aktualnie wraz ze swoją żoną przebywa w Balmoral, gdzie poddany jest kwarantannie. Na obecność wirusa została przebadana także żona księcia Karola. Jak poinformował rzecznik prasowy księcia Walii nie jest ona zarażona koronawirusem

Bartosz Bereszyński o swoim zakażeniu dowiedział się 14 marca. Polski piłkarz za pośrednictwem Instagrama poinformował, że ma COVID-19. Pomimo zachowania wszelkich środków ostrożności, nie udało się mu uniknąć zakażenia.

Boris Johson – premier Wielkiej Brytanii również został zarażony koronawirusem. Potwierdził, że uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa. Jego stan w ostatnich dniach znacznie się pogorszył. Wczoraj trafił na oddział intensywnej terapii w jednym z londyńskich szpitali.

Daniele Rugani, znany piłkarz Juventus Turyn – drużyny, w której jako bramkarz gra Wojciech Szczęsny – po tym, jak stwierdzono u niego koronawirusa, momentalnie został odizolowany, a wszyscy zawodnicy i pracownicy, którzy mieli z nim kontakt, musieli odbyć przymusową kwarantannę. Dobrą wiadomością jest fakt, że piłkarz przechodził zakażenie bezobjawowo.

Idris Elba wykonał test na obecność koronawirusa po tym, jak wśród jego współpracowników znalazła się osoba zakażona. Wynik okazał się pozytywny i od tej pory aktor przebywał na kwarantannie domowej, do której dołączyła także jego żona. Na szczęście małżeństwo pomału wraca do zdrowia. Życzymy zdrowia.

Hervay Wainstain – 21 marca uzyskał pozytywny wynik testu. Cały czas przebywa w Zakładzie Więziennym Wende w pobliżu Buffalo, gdzie pozostaje w izolacji. Amerykański producent filmowy odbywa karę 23 lat pozbawianie wolności za zgwałcenie aktorki i seksualne wykorzystywanie asystentki produkcji telewizyjnej.

Niemka Natalie Horler, znana pod pseudonimem Cascada, za pośrednictwem Instagrama poinformowała fanów, że jest zakażona koronawirusem. 39-latka, którą znamy m.in. z hitu Everytime We Touch, zaapelowała do swoich wielbicieli, aby nie bagatelizowali problemu i pozostali w swoich domach.

Andzia z Warsaw Shore – jakiś czas temu na swoim Instagramie udostępniła post, w którym apelowała, aby „pozostać w domach, ale nie wariować”. Później okazało się, że sama podejrzewa u siebie zakażenie SARS-CoV-2. Potwierdził to test, który wykonała w Austrii. Bardzo przykre okazało się to, że gwiazda MTV zamiast słów wsparcia, od swoich obserwatorów otrzymała falę hejtu i życzenia śmierci.

Pink. Artystka na swoim profilu poinformowała, że zarówno ona, jak i jej synek byli zarażeni koronawirusem. Na szczęście obojgu udało się wyzdrowieć, a wokalistka postanowiła przekazać pół miliona dolarów na wsparcie służby zdrowia.


Tom Hanks i Rita Wilson w Australii, Instagram

Tom Hanks i Rita Wilson w Australii, Instagram

Tom Hanks i Rita Wilson w izolacji, Instagram

Tom Hanks i Rita Wilson w izolacji, Instagram

Bartosz Bereszynski ma koronawirusa

Bartosz Bereszynski ma koronawirusa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×