Gwiazdy wspominają Pawła Królikowskiego. Żona aktora zwierzyła się Izie Trojanowskiej tuż przed jego śmiercią

Paweł Królikowski we wspomnieniach gwiazd

Paweł Królikowski we wspomnieniach gwiazd

Izabela Trojanowska i Michalina Sosna wspominają Pawła Królikowskiego. Jaki był prywatnie? Gwiazdy sporo zawdzięczają aktorowi, który zmarł 27 lutego. W rozmowie z naszą reporterką zdobyły się na poruszające słowa.

Paweł Królikowski na scenie obecny był przez ponad 40 lat. Informacja o jego śmierci wstrząsnęła całym środowiskiem aktorskim. Kondolencje dla rodziny zmarłego od rana płyną szerokim strumieniem na Instagramie. Wirtualny świat tonie we łzach. W końcu straciliśmy wybitną postać – legendę szklanego ekranu.

W dniu, w którym zmarł Królikowski, odbyła się prezentacja wiosennej ramówki TVP z udziałem plejady gwiazd. Na wydarzeniu pojawiło się wielu przyjaciół gwiazdora. W rozmowie z naszą reporterką opowiedzieli, jaki był prywatnie. Jakim go zapamiętają?

Gwiazdy wspominają Pawła Królikowskiego. Jaki był prywatnie?

Izabela Trojanowska poprosiła o wsparcie dla żony Pawła – Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

Pan Bóg lubi powoływać do siebie dobrych ludzi. Ci, co odchodzą są cudownymi ludźmi. Gdy miałam jakieś złe dni, to on, mimo że nie znaliśmy się aż tak bardzo, podszedł, przytulił, dodał otuchy. Tak się zachowywał i to było dla niego normalne. Powinniśmy zapytać, jakiej pomocy potrzebuje jego żona.

Jego żona do ostatniej chwili wierzyła, że będzie dobrze. Tuż przed śmiercią aktora zwierzyła się Trojanowskiej:

Jak Paweł chorował przytuliłam Małgosię i zaproponowałam pomoc. Powiedziała, że nie, że już wszystko w porządku. Ma poukładane sprawy i z Pawłem coraz lepiej. Na pewno spodziewała się, że to się skończy dobrze. Nie mogłam uwierzyć, jak przeczytałam w internecie – skwitowała Izabela.

Michalina Sosna miała okazję poznać Pawła Królikowskiego na planie programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym brała udział. Aktor oceniał jej popisy, a za kulisami wspierał dobrym słowem.

Wiadomość, która dziś do nas dotarła, była takim spoliczkowaniem. My się tutaj boimy, silimy na to, jak wyjdzie nam program, jak pójdzie próba, martwimy się o nasze rzeczy zawodowe, walczymy z czasem. Ja dziś miałam totalnie zwariowany dzień i nagle dostajemy taką wiadomość i dochodzimy do wniosku, że trzeba w tym życiu przystawać, dostrzegać tę drugą osobę. Pawła wspominam bardzo sympatycznie. pamiętam, jak przy pierwszym odcinku przyszedł do mnie na kanapę i powiedział: „dziewczyno, Ty się baw tutaj. To jest program rozrywkowy, to jest Twój czas, twoje 10 odcinków i wykorzystaj je jak najlepiej”. On nas zawsze wspierał, nigdy nie starał się nam w żaden sposób dokuczać czy ujmować swoimi uwagami. Zawsze był za nami i był taką dobrą duszą w tym programie dla nas. Prywatnie był bardzo wesołą osobą. Wspierał nas i był zawsze uśmiechnięty. Będziemy go wspominać, będziemy za nim tęsknić.

Po tym słowach nie można mieć żadnych wątpliwości – odszedł jeden z najbardziej lubianych i szanowanych w branży aktorów. Miał 58 lat.


Twoja twarz brzmi znajomo żegna Pawła Królikowskiego

Twoja twarz brzmi znajomo żegna Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski

Paweł Królikowski

Izabela Trojanowska – wiosenna ramówka TVP 2020

Izabela Trojanowska – wiosenna ramówka TVP 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×