Szukaj

TYLKO U NAS! Gwiazdy na lotnisku. Postawiły na wygodne stroje, ale w ich stylizacjach nie brakowało modnych akcentów [GALERIA]

Omenaa Mensah, Kasia Bujakiewicz, Weronika Książkiewicz na lotnisku

Omenaa Mensah, Kasia Bujakiewicz, Weronika Książkiewicz na lotnisku

Gwiazdy w akcji charytatywnej Omeny Mensah

Omenaa Mensah zaprosiła kilka polskich gwiazd do udziału w międzynarodowym projekcie charytatywnym. Jej fundacja wspiera dzieci w Afryce, m.in. ich edukację, a także wyposaża w najpotrzebniejsze rzeczy, zbierając pieniądze na zakup np. butów. Prezenterce udało się przekonać do wsparcia tych szlachetnych działań m.in. Justynę Steczkowską, a także Weronikę Książkiewicz i Kasię Bujakiewicz oraz projektanta Tomasza Olejniczaka, twórcę marki Tomaotomo.

W piątek rano gwiazdy pojawiły na lotnisku, skąd poleciały do Maroka, aby tam właśnie wziąć udział w działaniach związanych z akcją charytatywną. Najbardziej wyróżniała się Justyna Steczkowska (zobacz: Steczkowska na lotnisku niczym najpiękniejsza stewardessa). Pozostali postawili na wygodne stroje. Ale zadbali o modne i luksusowe dodatki.

Weronika Książkiewicz opatuliła szyję jedną z ulubionych apaszek gwiazd, która pochodzi z kolekcji Louis Vuitton. Omenaa Mensah zabrała ze sobą wygodną torebkę Chloe. Natomiast Kasia Bujakiewicz najpotrzebniejsze rzeczy spakowała w supermodną i praktyczną usztywnianą torbę Obag.

Zobaczcie w naszej galerii gwiazdy biorące udział w akcji charytatywnej Omeny Mensah.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek weźmie udział w międzynarodowym projekcie charytatywnym

Kasia Bujakiewicz, Omenaa Mensah i Weronika Książkiewicz oraz Tomasz Olejniczak na lotnisku

Kasia Bujakiewicz, Omenaa Mensah i Weronika Książkiewicz oraz Tomasz Olejniczak na lotnisku przed wylotem do Maroka


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×