Gwiazdy „The Voice” miażdżą Pawła Kukiza: „Nie da się być politykiem i artystą”. Cierpkie słowa po głosowaniu ws. „lex TVN”

Gwiazdy The Voice miażdżą Pawła Kukiza

Gwiazdy The Voice miażdżą Pawła Kukiza

Sylwia Grzeszczak, Tomson i Baron, Marek Piekarczyk skomentowali ostatnią aferę z Pawłem Kukizem i tzw. ustawą Lex TVN. Zobacz, co powiedzieli reporterce Jastrząb Post.

Paweł Kukiz i jego posłowie pomogli PiS-owi przegłosować tzw. ustawę Lex TVN. Dawni koledzy i koleżanki lidera Kukiz ’15 ze środowiska muzycznego nie mają dla niego litości. Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz opublikowali bardzo mocne wpisy, w których publicznie odcinają się od znajomości z byłym liderem zespołu Piersi.

Gwiazdy The Voice of Poland komentują aferę z Pawłem Kukizem

A jak do całej sytuacji odnoszą się jurorzy nowej edycji The Voice of Poland? Baron w rozmowie z Jastrząb Post bardzo wymownie skomentował całe zamieszanie z Kukizem i Lex TVN:

Ja wolałem Pawła Kukiza jako wokalistę i muzyka – powiedział Baron.

Tomson dodał:

Paweł Kukiz sam określił, jak trzeba określać Pawła Kukiza jako polityka. Więc sami sobie przeczytajcie i określajcie rzeczy po imieniu.

Sylwia Grzeszczak ma nadzieję, że w świecie polityki będą częściej padać zdania, które ucieszą społeczeństwo:

Każdy jest jednostką. Na pewno chciałabym, aby każdy miał swoje zdanie, ale mądre zdanie. Nie jakieś głupie. Po prostu takie, które będzie niosło jakąś siłę, energię. Coś, co wyrządza dobro, a nie zło.

Marek Piekarczyk najlepiej z całego grona trenerów zna się z Pawłem Kukizem. Zwrócił uwagę na różnice pomiędzy działalnością muzyczną a polityczną:

Coś tam słyszałem, że dał plamę. Znamy się od dawna. On sobie wybrał taką drogę, już nie jest dawno artystą, bo jest politykiem. A nie da się być politykiem i artystą. Nie ma takiej możliwości. To jest całkiem inny sposób mówienia. Nie wiem co się w nim zmieniło.

Cała rozmowa poniżej.


The Voice of Poland 12 - trenerzy

The Voice of Poland 12 - trenerzy

4. Paweł Kukiz - 18 procent

4. Paweł Kukiz - 18 procent

Paweł Kukiz - Opole 2019

Paweł Kukiz - Opole 2019

Komentarze

 • Gość pisze:

  Po co zwracają się o pomoc do rządu niech idą do stacji w których i jeszcze puszczają

 • Gość pisze:

  Tym gwiazdom to już tylko TVN został

 • Tina pisze:

  Brawo Panie Pawle Tak trzymac. Dziekuje za sluszny wybor….

 • Gość pisze:

  Te ataki to powturka z histori tych samych po UBeckich bachorow takich co beca nie spiewaja maja glos jak dwie dupy wroz a koles jeden przyjaciul Pawel to ten moralizator z kultura to zogonem gonil po scenie Pawel to te potomkowie klapoucha Urbana i UBeckie PZPR artysci To jest powtorka jak atakowali Czesika Niemena to tez jak Ciebie politycznie za swoja prawde swoja wole demokratyczne swoje poglady To nic nie bylo z artystyzcznym swistem tylko warcholstwem politycznym Czesiu byl wielki Muzyk i Polak i im powtarzal ze maja drewniane uszy teraz na Ciebie ten Warcholski atak postkomuny POd wykonawcy TUSKA

 • Gosc pisze:

  Przecież trenezy z Voisa nic nie powiedzą bo stracą pracę niestety tak to działa. Już wylecieli z tvpis Piasek i szpak bo mówili prawdę. A nie słyszałem jeszcze przeprosin od pseudoartysty Kukiza za pseudopiosenki na melodie kościelne. Patrzcie i nawet Jarek niby katolik nie ma nic przeciw za tymi piosenkami gwałci się katolików. Dyktator jest wielki żal mi tego starca

 • Robert Soplica pisze:

  Zobaczymy jak będziecie cienko śpiewać kiedy przyjdzie kolejna fala pandemii a pieniędzy nie będzie.Kto Pawła atakuje sam na siebie pluje !

 • Obserwator pisze:

  Nie moge sie ztym zgodzic poniewaz bardzo wielu aktorow i muzykow opowiedzialo się po jednej ze stron sporu Wymieniać!!!!

 • Gość pisze:

  Kukizowi zawsze było daleko do prawdziwego artysty.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×