Gwiazdy „Rancza” komentują zniknięcie serialu z Netflixa. „Był wyższy prestiż”. Jakie są szanse na powrót?

Katarzyna Żak, Anna Iberszer

Katarzyna Żak, Anna Iberszer

Ranczo zniknęło z oferty Netflixa. Katarzyna Żak i Anna Iberszer nie kryją rozczarowania. Czy jest szansa na powrót serialu?

Ranczo zadebiutowało w 2006 roku. Serial produkowano przez dekadę. Kolejne przygody mieszkańców Wilkowyi przyciągały przed telewizory tysiące widzów. Do dziś powtórki są transmitowane na antenie Telewizji Polskiej. Do niedawna produkcję mogliśmy oglądać również na Netflixie, skąd zniknęła w ostatnich dniach. Stało się tak ze względu na wygaśnięcie umowy licencyjnej między platformą a telewizją. Reporterka Jastrząb Post o wycofanie serialu zapytała jego gwiazdy – Katarzynę Żak, która grała Solejukową oraz Annę Iberszer, wcielającą się w postać Franceski Andreoni-Witebskiej.

Katarzyna Żak i Anna Iberszer o zdjęciu serialu Ranczo z Netflixa

Katarzyna nie kryje, że była bardzo zaskoczona usunięciem fabuły z biblioteki platformy. Debiut Rancza przyniósł serialowi nowych fanów.

Byłam bardzo zaskoczona jak serial się pojawił na Netflixie i równie zaskoczona, że już go nie ma. Przyjęłam to z dobrodziejstwem inwentarza. Myślę, że pandemia i pojawienie się serialu Ranczo na Netflixie przyniosło nam nową publiczność. To absolutnie jest fantastyczne, bo młodzi ludzie, którzy wcześniej nie oglądali tego serialu,  w pandemii zaczęli oglądać i też zdarza mi się spotykać młodych ludzi, którzy cytują nie zawsze moje cytaty, ale rzeczywiście takie kultowe zdania z Rancza i to jest bardzo miłe.

Anna powiedziała nam, że jest jej przykro, ponieważ dzięki Netflixowi każdy mógł mieć wolny dostęp do obrazu. Ponadto zwiększył się prestiż produkcji.

Przykro mi. Ten Netflix pozwalał na taki szybki dostęp do każdego odcinka każdej serii i wiele osób mówiło mi, że cieszy się, że może na Netflixie w każdej chwili mieć dostęp. Oczywiście, te odcinki Rancza są puszczane w innych telewizjach, ale jednak ten Netflix – raz, że to był wyższy prestiż, a dwa – ta dostępność była nie do przecenienia. Ale może wróci, nie wiem.

Miejmy nadzieję, że słowa Ani o ewentualnym powrocie Rancza okażą się prorocze!

Jesteście fanami Rancza?


58-letnia Katarzyna Żak w kostiumie kąpielowym

58-letnia Katarzyna Żak w kostiumie kąpielowym

scena z: Anna Iberszer, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Anna Iberszer, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Katarzyna Żak

Katarzyna Żak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×