Szukaj

Sephora przeszła samą siebie! Gwiazdy czuły się jak w sklepie z zabawkami. Co najbardziej je zachwyciło? [WIDEO]

Sephora

Sephora

Gwiazdy o kosmetycznych nowościach w Sephorze

8 października w Warszawie odbyło się wspaniałe spotkanie zorganizowane przez Sephorę, Sephora Opendoor XMas 2018, podczas którego można było poznać innowacyjne i wspaniałe nowości kosmetyczne i pielęgnacyjne. Największą atrakcją targów była obecność Anastasi Soare, twórczyni marki Anastasia Beverly Hills, oraz Christopha Robina, stylisty fryzur największych gwiazd takich jak Catherine Deneuve czy Katarzyny Figury.

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło również polskich gwiazd, a także reporterki Jastrząb Post. Co usłyszała na temat wyjątkowego wydarzenia zorganizowanego przez Sephorę?

Ja absolutnie uwielbiam Opendoor w Sephorze, bo to jest dla mnie uczta. To jest tak, jakbym poszła do sklepu z zabawkami. Interesują mnie wszystkie nowości, zarówno makijażowe jak i przede wszystkim dbanie o cerę, nawilżanie. Ja mam hopla na tym punkcie. I włosy. Jest tu dużo fajnych, nowych produktów do włosów, ja wszystko dzisiaj poznaję i będę testowała w domu. Anastasia Beverly Hills highlighter, który uwielbiam i też Anastasia Beverly Hills do brwi, co jest produktem łatwym do użycia, tak więc polecam dla dziewczyn do użycia w domu. I oprócz tego Christopher Robin do włosów, ten produkt już dostałam wcześniej, więc mam przetestowany. To jest maska, którą nakładamy na włosy, ale tylko troszeczkę, bo jest na bazie oleju.  Nakładamy na włosy, zaplatamy włosy i śpimy w tym, ale tylko troszeczkę, żeby później to zmyć i mieć super nawilżone włosy. – wyjawiła Zosia Ślotała

Na co w tym sezonie postawiła Karolina Malinowska?

Przede wszystkim pielęgnacja. Bo myślę, że jesień i zima to jest ten moment, kiedy powinnyśmy postawić bardziej na pielęgnację, aby ten makijaż wyglądał jak najbardziej naturalnie, fajnie i miło. Więc ja obserwowałam nowości pielęgnacyjne. Polecam zielony krem Dr.Jart. Ja akurat mam taką skórę, która wymaga dosyć ostrej pielęgnacji, pojawiają się na niej zaczerwienienia i znalazłam coś, co zastępuje i podkład i puder w jednym, a jest po prostu kremem pielęgnacyjnym.

A jakie nowości poleca modelka, Kamila Szczawińska?

Co pół roku, od wielu lat przychodzę na Opendoor do Sephory. Bo uwielbiam ten event, uwielbiam atmosferę jaka tutaj jest i uwielbiam nowoście kosmetyczne. Jest mnóstwo bardzo ciekawych produktów, od pielęgnacji do makijażu, poprzez pielęgnację ciała, brwi. W związku z tym można oszaleć od ilości pięknych pudełeczek, zapachów, konsystencji. Uwielbiam produkty marki Origins, poza tym uwielbiam produkty do pielęgnacji urody, m.in pielęgnacji brwi i tutaj weszła nowa marka Anastasia Beverly Hills, która zasłynęła w latach 80-tych walką o to, żeby kobiety miały czym pięknie modelować brwi i prowadziła produkt do modelowania brwi, żel, który jest nie tylko żelem malującym, ale też układającym i nawilżającym, jest jak taka odżywka, która pięknie układa nam te brwi.

Jeżeli jesteście ciekawi, jakie nowości czekają na was w Sephorze, to koniecznie obejrzycie nasz materiał.

Znamy hity gwiazd w makijażu na jesień! Na Sephora Trend Report opowiedzieli nam o swoich kosmetycznych cudach [WIDEO]

Tłum gwiazd na Sephora Trend Report 2018: Michał Szpak, Kasia Warnke, Maja Sablewska, Weronika Rosati

Gwiazdy zdradzają sekrety swojego makijażu na Sephora Trend Report 2018 [WIDEO]


Karolina Malinowska

Karolina Malinowska

Karolina Malinowska - BIZUU wiosna-lato 2018, pokaz kolekcji

Karolina Malinowska - BIZUU wiosna-lato 2018, pokaz kolekcji

Karolina Malinowska - BIZUU wiosna-lato 2018, pokaz kolekcji

Karolina Malinowska - BIZUU wiosna-lato 2018, pokaz kolekcji

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×