Gwiazdy o wojnach Opozdy i Królikowskiego oraz Maffashion i Fabijańskiego. Nie gryzły się w język: „Nie jestem fanką wyciągania takich rzeczy” [WIDEO]

Gwiazdy o konfliktach Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego oraz Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego

Gwiazdy o konfliktach Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego oraz Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego

Angelika Mucha, Saszan, Honorata Skarbek wypowiedziały się dla Jastrząb Post o konfliktach Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego oraz Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego. Padły naprawdę dosadne opinie!

W ostatnim czasie media żyją dwoma sporami: Joanny Opozdy Antka Królikowskiego oraz Maffashion Sebastiana Fabijańskiego. W pierwszym przypadku obydwoje ex-partnerzy stale obsypują się kolejnymi oskarżeniami, a w drugim – wypowiada się głównie Sebastian, jednak w ten konflikt wdały się również inne osoby.

Reporterka Jastrząb Post zapytały gwiazdy o to, jak odnoszą się do publicznego prania brudów przez byłych partnerów. Co powiedziały Angelika Mucha, Saszan i Honorata Skarbek?

Gwiazdy o konfliktach Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego oraz Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego

Angelika Mucha przyznała, że ona nie wyciągałaby brudów publicznie:

Ja jestem taką osobą, która mówi bardzo mało, jeżeli chodzi o swoje życie prywatne. Wiadomo – coś tam pokazuję, nie mówię, że zawsze wszystko kryłam, natomiast nie jestem fanką wyciągania takich rzeczy do internetu, ale nie oceniam. Każdy robi tak jak uważa, każdy może robić co chce. Ja natomiast jestem taką osobą, że nawet, jak ktoś mnie skrzywdził, albo ktoś nie jest taką osobą, jaką lubię i uważam, że ktoś powinien się dowiedzieć o tym, że nie jest dobrą osobą, to ja nie jestem taką osobą, żeby teraz to wyciągać i robić zamieszanie.

Saszan ma wrażenie, że w tych przypadkach nie było możliwości, by uniknąć publicznego komentowania sprawy i przeniesienia konfliktu do mediów.

Ja osobiście nie chciałabym być nigdy w takiej sytuacji i od tego uciekam, też mój narzeczony jest osobą, która jest z zupełnie innego świata, bo na takim prywatnym życiu bardzo mi zależało, ale wydaje mi się, że takie pranie brudów publicznie jest taką ostatecznością. Gdy już prywatnie coś nie działa, nie idzie, to po prostu stara się w jakiś sposób zadziałać publicznie. W tych dwóch przypadkach mam takie wrażenie, że po prostu nie było innej opcji. Ludzie pytają, dopytują, też w wywiadach, też na Instagramie, że w końcu to się tak w środku tli, że trzeba to publicznie powiedzieć i pokazać ludziom jaka jest prawda.

Honorata Skarbek współczuje bohaterom afer, że są w takiej sytuacji:

Mnie w ogóle totalnie przeraża taka perspektywa, dlatego ja od lat będąc w show-biznesie, nigdy nie dzieliłam się swoim związkiem i niezależnie od tego, czy mój partner był osobą publiczną, czy też nie, to nie dzieliliśmy się tym w społecznym obiegu do oceny innych ludzi, bo przerażała mnie perspektywa takiego oceniania, udowadniania, bycia w takiej pozycji, że kiedy się nie odezwiesz, to i tak zostaniesz oceniony, więc to zmusza cię do odezwania się. To, co dzieje się w życiu tych ludzi, po pierwsze zupełnie mnie nie interesuje, bo ja nie mam pojęcia co, gdzie, jak, dlaczego, kto z kim. Ale współczuję im, że muszą te wszystkie brudy prać publicznie i być ocenianym przez tylu ludzi.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?


Antek Królikowski o aferze z Joanną Opozdą

Antek Królikowski o aferze z Joanną Opozdą

Joanna Opozda pojawiła się na premierze filmu Samiec Alfa

Joanna Opozda pojawiła się na premierze filmu Samiec Alfa

Maffashion

Maffashion

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live jak mówi ich źycie ich sprawa szału ni ma piersi są na promocji nie dzięki ale na promocji dzięki wezme udka z kurczaka a dzis dzien serduszek el clasico i ahoj mazury ha ha i to tyle

  • Gość pisze:

    Super te GWIAZDY, ktore sie wypowiedzialy

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×