Gwiazdy o perfumach. Jedna z nich używa ich nawet do rozmów telefonicznych! To nie koniec ciekawych wyznań

Jak ważny w życiu gwiazd jest zmysł zamachu?

Jak ważny w życiu gwiazd jest zmysł zamachu?

Joanna Kurowska, Katarzyna Żak, Izabela Trojanowska i inne gwiazdy o perfumach. Jedna z nich nawet do rozmowy telefonicznej musi być wypachniona!

Reporterka Jastrząb Post wzięła udział w premierze perfum Doroty Goldpoint. W wydarzeniu wzięła udział cała plejada gwiazd. Ochoczo wypowiadały się one dla naszego portalu na różne ciekawe tematy. Nie mogło oczywiście zabraknąć wątku zapachów i perfum. Jak sławy do nich podchodzą? Anna IberszerJoanna KurowskaIzabela TrojanowskaAnna Korcz.

Gwiazdy o zapachu. Jak ważny jest w ich życiu?

Jako pierwsza głos zabrała Iberszer, mówiąc, że jej samopoczucie ściśle zależy od odczuwanego zapachu.

Zapach wśród wszystkich zmysłów jest dla mnie najważniejszy. Moje samopoczucie i to, w jaki sposób funkcjonuję zależy ściśle od zapachu. W momencie, kiedy czuję się dobrze, to jestem szczęśliwa. Natomiast będąc bardzo szczęśliwą, jak tylko mi coś nie pasuje jeśli chodzi o zapach to bywa kiepsko. Perfum Doroty używam od dawna. Za każdym razem każdy mnie pyta, co to za perfumy. Niesamowity aromat – trochę orientalny, trochę ciepły, trochę głęboki. Jeżeli chodzi o perfumy to dla mnie mają one bardzo, bardzo duże znaczenie – powiedziała Anna Iberszer.

Kurowska czuje się naga, gdy tylko wyjdzie bez perfum.

Zapach, to jest coś wspaniałego. Mówi się, że Marilyn Monroe była ubrana w Chanel nr.5. Perfumy nas ubierają. Ja kocham perfumy i czuję się naga, jak wyjdę bez perfum. Ja muszę mieć zawsze szminkę i perfumy.

Żak nie czuje się komfortowo bez woni perfum.

Perfumy są bardzo ważne. Zresztą uważam, że kobieta powinna być otulona ładnym zapachem, bo wtedy czuje się pewniejsza, a w szczególnie w naszej pracy, czy wszystkich zawodach, gdzie jest taka bliskość. My bardzo często jesteśmy z kolegami bardzo blisko przy sobie, więc jeśli jestem otulona ładnym zapachem, to czuję się komfortowo.

Trojanowska tak bardzo lubi zapach perfum, że psika się nimi nawet przed rozmowami telefonicznymi.

Perfumuję się nawet do ważnej rozmowy telefonicznej. Chodzi o to, aby się świetnie poczuć i aby było miło.

Korcz zawsze łatwo zapamiętuje piękne zapachy.

Jestem osobą, która ma problem z zapamiętaniem dat, imion, nazwisk, ale za to atmosferę, miejsca i zapachy mój mózg zapamiętuje najlepiej. Perfumy Doroty znam od dawna, najpierw czułam je na niej i musiałam się do nich przyzwyczaić, bo nie były dla mnie oczywiste, a teraz trudno mi bez nich żyć.

Jakie perfumy lubicie?


Joanna Kurowska - Dorota Goldpoint - event z gwiazdami

Joanna Kurowska - Dorota Goldpoint - event z gwiazdami

Joanna Kurowska - ślub Opozdy i Królikowskiego

Joanna Kurowska - ślub Opozdy i Królikowskiego

Dagmara Kaźmierska i Joanna Kurowska

Dagmara Kaźmierska i Joanna Kurowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×