Rusza nowy serial z gwiazdami. W obsadzie Socha, Szwed, Błach… Zajrzeliśmy na plan zdjęciowy i porozmawialiśmy o rodzicielstwie

Gwiazdy o projekcie Serial

Gwiazdy o projekcie Serial

Aleksandra Szwed, Wojciech Błach i Kamila Kamińska o rodzicielstwie. Co najbardziej ich zaskoczyło? Przy okazji ocenili 12-odcinkowy projekt Serial z udziałem gwiazd, do którego sesję zorganizowano w studiu i atelier stylisty fryzur – Łukasza Urbańskiego. Zobacz nasz materiał wideo.

Gwiazdy zaangażowały się w wyjątkowy projekt. Wraz z ekspertami i lekarzami z największego w Polsce Ginekologiczno – Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz marką Kinderkraft stawiają na świadome rodzicielstwo. Serial to wspaniała wyprawka dla rodziców, którzy spodziewają się dziecka oraz dla każdego świeżo upieczonego Taty i każdej Mamy. To odpowiedź na nurtujące pytania o rodzicielstwo. To niezwykle intymny i czuły przewodnik na drodze do stawania się rodzicami.

Świadomi rodzice chcą przygotować się do nowej roli i jak najlepiej wejść w rodzicielstwo, z poczuciem, że zadbali o wszystko. W gąszczu rad i porad, badań, pytań czy kompletowania wyprawki łatwo jest się zgubić. Serial w czuły sposób pokaże, jak odnaleźć się w roli ojca, matki, jednocześnie nie zapominając o własnych potrzebach. A do tego nie raz wzruszy, rozśmieszy i da solidną dawkę praktycznych wskazówek, których rodzice nie znajdą w innych poradnikach.

Gwiazdy o rodzicielstwie na planie projektu Serial

W wyjątkowej sesji promującej Serial, która odbyła się w studio i atelier stylisty fryzur Łukasza Urbańskiego, wzięły udział: Małgorzata Socha, Kamila Kamińska, Ola Szwed oraz Wojciech Blach. Podczas sesji gwiazdy mogły cieszyć się produktami Kinderkraft, które idealnie dopełniały wnętrza stworzone na potrzeby projektu. Jak ten projekt oceniła Aleksandra Szwed? O szczegóły zapytała ją reporterka Jastrząb Post, Karolina Motylewska:

Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się, aby w tym uczestniczyć. Mi się w tym projekcie najbardziej podoba to, że jest to projekt nie stricte reklamowy, ale przed wszystkim merytoryczny. Że tu nie chodzi o to, że teraz znane i lubiane twarze będą się mądrzyć na różne tematy. Tu jest grono wybitnych ekspertów, które odpowiedzą na wszystkie i nasze i wasze pytania, a my jesteśmy jedynie narzędziem, żeby to rozprzestrzenić. Dzięki temu, że mamy jakieś zasięgi możemy szerzyć faktycznie sprawdzone, medyczne informacje.

Wojciech Błach:

12 odcinków, więc możemy to nazwać takim serialem, czy mini serialem. My jesteśmy dokładnie w tych momentach rodzicielstwa, kiedy zadajemy te pytania, mamy te wątpliwości, kiedy zastanawiamy się jak tu być super tatą i super mamą. I zastanawiamy się, z czego korzystać, jak nie z internetu. Ten projekt skupił ludzi, którzy walczą o autentyczność nie tylko swoich emocji, ale swojej świadomości rodzicielstwa i swojej wiedzy.

Postanowiliśmy także zapytać gwiazd, co najbardziej zaskoczyło je w byciu rodzicem:

Że to takie przyjemne jest. Mamy tendencję do przestrzegania przed tymi negatywnymi aspektami, czy tym, czego powinnyśmy się obawiać, a jednak wychodzi na to- przynajmniej takie jest moje doświadczenie- że nie bez powodu jest tak, że to się rodzi bez instrukcji obsługi. Wystarczy nie popsuć – wyznała Ola Szwed.

Kamila Kamińska:

Codziennie mnie coś zaskakuję. Mam wrażenie, że każdego dnia się coś zmienia. Tak samo jak etap ciąży i teraz ten pierwszy, jest po prostu nowy. Każdy dzień jest inny. A jednocześnie wydawałoby się, że taki sam, bo rutyna. Mówi się, że małe dzieci tylko śpią i jedzą. Ale nie możesz się napatrzeć na dziecko i tak naprawdę, tam się tyle dzieje w 5 sekund, zmiana min i tego, co się wydarza w małym człowieku, a my możemy się tylko domyślać.

Wojciech Błach:

Przede wszystkim to, że świat na tyle się rozwinął, że ojcowie są bardziej obecni. Należę do pokolenia wychowanego przez takiego powiedzmy ojca nieobecnego. Ojcowie musieli pracować, albo ich nie było. Mamy szczęście, że role się podzieliły, że kobiety więcej pracują, chcą realizować więcej swoich pasji i ambicji. Przez to oddały pole, że ojciec może się gdzieś wykazać. Dla mnie zaskoczeniem było to, że bezpieczeństwo, siłę spokoju, którą teoretycznie powinnyśmy dawać swoim partnerkom, nasze partnerki nie wiem, czy na pewno potrzebują, ale potrzebują tego na pewno dzieci. I może dać ją ojciec.

Poniżej materiał wideo.


Gwiazdy na planie serialu w studiu Łukasza Urbańskiego

Gwiazdy na planie serialu w studiu Łukasza Urbańskiego

Gwiazdy na planie serialu w studiu Łukasza Urbańskiego

Gwiazdy na planie serialu w studiu Łukasza Urbańskiego

Gwiazdy na planie serialu w studiu Łukasza Urbańskiego

Gwiazdy na planie serialu w studiu Łukasza Urbańskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×