Gwiazdy TVN masakrują Kubę Wojewódzkiego: „Dyrektor to, co miał do powiedzenia, powiedział”. Najpierw on nie miał litości dla nich, a teraz one dla niego

Kuba Wojewódzki - gwiazdy komentuja jego wpis

Kuba Wojewódzki - gwiazdy komentuja jego wpis

Kuba Wojewódzki kilka dni temu nieźle namieszał postem na Instagramie. Wynikało z niego, że został zwolniony z TVN. Okazało się, że to prowokacja. Jak jego zachowanie oceniają gwiazdy?

Kuba Wojewódzki kilka dni temu na profilu na Instagramie poinformował o zakończeniu swojego programu po 15 latach emisji w TVN.

W związku z nagłym aczkolwiek spodziewanym końcem programu #kubawojewodzki dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat. To była wspaniała podróż. Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych – napisał.

Jego post wywołał prawdziwą burzę. Został zinterpretowany jako zwolnienie gwiazdora stacji, który miał się jakoby narazić na gniew włodarzy po występie w Dzień Dobry TVN, gdzie nie szczędził słów krytyki, między innymi w kierunku Małgorzaty Rozenek. Po tym incydencie miał trafić natychmiast na dywanik do Edwarda Miszczaka. Echa jego słów jeszcze długo były komentowane przez kolegów ze stacji. Tymczasem wszystko okazało się jedynie zamierzoną prowokacją, którą wyjaśnił w kolejnym poście.

Jednak niesmak pozostał… Jak oceniają zachowanie Kuby Wojewódzkiego Małgosia Ohme, Ewa Kasprzyk i Filip Chajzer? Zobaczcie, co powiedzieli naszej reporterce.

Gwiazdy o prowokacji Kuby Wojewódzkiego

Reporterka Jastrząb Post postanowiła zapytać gwiazd, jak oceniają zachowanie Kuby Wojewódzkiego. Co myślą na temat prowokacji, którą samozwańczy król TVN-u, wywołał prawdziwą burzę?

Znam człowieka. Widziałem parę razy. Może na tym polega mój problem, że nie umiem tego skomentować, bo nie rozumiem tego, co się tam wydarzyło – powiedział z rozbrajajaca szczerością naszej reporterce Filip Chajzer.

Bardziej krytyczna była Gosia Ohme, która jasno wyraziła, co myśli o zachowaniu Kuby:

Kuba jest moim kolegą z mojej stacji. Kuba to, co miał do powiedzenia, to powiedział. Dyrektor to, co miał do powiedzenia, powiedział. Kuba zawsze robi show. Tylko nie wiem, czy to było najlepsze miejsce, aby to show robić. Bo jednak stacja jest naszym domem, miejscem, które nas promuje.

Ewa Kasprzyk podkreśliła, że nie śledzi doniesień medialnych, ale uważa, że każdy ma prawo do własnych decyzji i wyborów:

To są jego decyzje. Ja mam tak dużo różnych swoich zajęć, że nie śledzę medialnych sensacyjek. To są jego sprawy, jego wybory. A każdy z nas może to oceniać inaczej. To są jego prywatne sprawy, które stają się sprawami – jak widać – nie tylko prywatnymi.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Poniżej cała rozmowa.


Filip Chajzer o prowokacji Kuby Wojewódzkiego

Filip Chajzer o prowokacji Kuby Wojewódzkiego

Małgorzata Ohme o prowokacji Kuby Wojewódzkiego

Małgorzata Ohme o prowokacji Kuby Wojewódzkiego

Ewa Kasprzyk o prowokacji Kuby Wojewódzkiego

Ewa Kasprzyk o prowokacji Kuby Wojewódzkiego

Komentarze

 • Gość pisze:

  I dobrze, kto tego cynicznego hama chciał oglądać, ignorant

 • Gość pisze:

  Świetny ,inteligentny , złośliwy a jakże.Przy nim widać niedobory intelektualne niektórych zaproszonych gości

 • Gość pisze:

  To jest właśnie problem. Jakiś pajac pisze w nagłówku że gwiazdy TVN masakrują wojewódzkiego a potem pisze że tak naprawdę to nikt nie chce skomentować tego co robi. Albo jesteś debilem skończonym albo nie pojmujesz sensu wypowiedzi. Dzięki takim beznadziejnym artykułom wiem które badziewiaste strony blokować. Dziękuję za współpracę.

 • Krynia pisze:

  Najwyższy czas, żeby Wojewódzki odszedł z telewizji. Szkodnik i tyle.

 • Gość pisze:

  Lubię ten program czesto go ogladam. Myślę ze trzeba byc nieslychanie inteligentnym gosciem aby znależć wspólny temat z Agatą Kuleszą Andrzejem Sewerynem prof. Bralczykiem Różalem i Anna Dymną! Ktoś powiedzial ze inteligentni ludzie bywaja złośliwi czasem malostkowi i pamietaja wiele szczegółów po to tylko aby w kogoś uderzyć. I to sie zfadza ale poza Pawłem Wilczakiem nikt śmiertelnie się nie obrazil – pana Chajzera nie liczę bo dla mnie to żaden dziennikarz, VIP i ktoś szczególny. Poza tym nikt nie zmusza nikogo do wizyty u Woja nikt tam nikogo nie ciągnie. Dostałes wprawdzie zaproszenie do programu ale nie jest ono wiążące bo wiążąca jest tylko obecność na raucie – możesz odmówić i tyle.

 • Gość pisze:

  Super inteligentny facet. Show robi specjalne takie jak Grabowski powiedział że. On wie najlepiej jak grać idiote. A swoją drogą prawdę poqiedzial

 • Gość pisze:

  No i? Czy to swiadczy o jego warsztacie dziennikarskim?

 • Gośćela pisze:

  Jest wspaniałym dziennikarzem i człowiekiem

 • Gośćgosc pisze:

  Kuba jesteś de best tak trzymaj jak najdłużej

 • 300iq pisze:

  Ogólnie, ludzie jesteście chorzy XD Nie ważne co będą mówić, ważne żeby mówili. Tak się zdobywa rozpoznawalność 🙂 Jak już zaczniesz być rozpoznawalny, to musisz to przekuć w coś do czego ludzie nie będą mieć pretensji. I tak sobie będziesz istnieć x lat, a później zaczną o Tobie zapominać – więc zaczynasz od nowa. Robisz wszystko, żeby mówili. Taki jest świat xD

 • Kinio pisze:

  Dla mnie to jest po prostu idiota i prostak.

 • Gość pisze:

  Kuba to samotny człowiek udający wesołka a tak naprawde to zgorzkniały starszy pan przebrany w ciuchy 20- sto latka

 • Mazis pisze:

  Lubię TVN, i dlatego dla wszystkich tam pracujących – wierzycie i żyjecie tym co ktoś napisze w świecie online? Wasze komentarze pokazują tylko to, że hakerzy z Rosji to dla was przykład, wyznacznik życia…

 • Nie owca😃 pisze:

  Wyrobił sobie markę, jest cenny dla stacji, robi praktycznie co chce. Utrzymać się topie tyle.tyle lat to nie lada sztuka – to uwaga do zawistnych skurwysynów i nieudaczników. Mam swoje lata , zaglądam do niego, nieraznue porządnie wkurwił, ale ciągle tam zaglądam. To taka Dziedzic w nowym wydaniu. I tu chwila złośliwości, czy naprawdę ma taką kasę, czy jedzie na kredytach i skończy jak wyżej wymieniona. Na razie ciągnij i pchaj to życie z takim powodzeniem jak obecnie. 🖐️

  • Magiel pisze:

   Nie jedzie na kredytach, bo stacja TVN ma tyle kasy z głupich Polaków którzy ją oglądają, że płaci mu tyle za miesiąc co Ty zarobisz przez rok. I do tego te ich gwiazdy… Hahaha, Majdan i Rozenek, hahahaha hahaha!!!!!!!

 • Lucy pisze:

  Po prostu inteligentny Cham.

 • Usama pisze:

  Widocznie dzieciaki już coraz mniej oglądają Kubę Wojewódzkiego… Z Wojewódzkiego się wyrasta xD a cały ten heppening miał na celu sprawdzenie, ile osób jeszcze jest w „zasięgu” Kuby Wojewódzkiego…. Na prawdę, nie przypisywał bym jakiejś nadludzkiej inteligencji Jakubowi… A do tych co myślą że Kuba to jakiś nadludzko inteligentny typ dodam że nad formułą i wykonaniem myśli tam ze stu ludzi z produkcji…. Czasy Kuby Wojewódzkiego jako lidera młodzieżowego, narzucającego tok myślenia młodzieży już dawno przeminął a z tym fake-owym ogłoszeniem końca programu 2 opcje: badanie ile osób jest jeszcze zainteresowanych, a druga to po prostu po skalkulowaniu że „jeszcze się opłaca” wycofanie się z zakończenia programu, raczej w kiepskim stylu… Trzecia opcja równie prawdopodobna, że w głowie Kuby urodziło się wyższościowe mniemanie o sobie, tak więc zmienił zdanie w sytuacji kiedy oglądających coraz mniej … I dobrze że coraz mniej…

 • Gość pisze:

  Wojewódzki to beszczelny i arogancki człowiek. Nie chcę go obrażać,ale jego wywiady są bezczelne. Dziwię się tylko tym którzy goszczą w jego programie. Może liczą ma rozgłos,albo co innego?

 • Ewa pisze:

  Ten sam program od tyłu lat. Ta sama forma rozmowy to już jest nudne. Może Kuba coś innego zaproponuje.

 • Joli pisze:

  Ja myślę, że Kuba to w porządku facet, mówi to co myśli i każdy powinien to wiedzieć zanim zaprosi go gdziekolwiek. Nie zmienia się dla potrzeb mediów. Tak trzymać.

 • Gość pisze:

  Przecież powiedział prawdę .A nazywanie tych osób gwiazdami to przesada .