Szukaj

Gwiazdy znają się na jedzeniu jak nikt! Popijając drinki Martini zdradziły nam jaka kuchnia jest najmodniejsza w tym sezonie! [WIDEO]

Martini

Finał Restaurant Week 2018 z gwiazdami i Martini

17 października rozpoczęła się 12.edycja festiwalu najlepszych restauracji czyli Restaurant Week 2018, podczas którego goście mogą spróbować różnych dań w wyjątkowych restauracjach. 25 listopada w Małej Warszawie odbył się wielki finał, który z gracją poprowadziła Lara Gessler. Całość wydarzenia uświetnił koncert Reni Jusis, a na gości czekały wspaniałe drinki Martini.

Korzystając z okazji, postanowiliśmy zapytać gwiazd, jaka kuchnia i jedzenie jest teraz modne?

Polskie. Coraz więcej polskich produktów, również niszowych, więc to jest niesamowite i bardzo pokrzepiające. Tak jak zawsze lubiliśmy jedzenie z poza naszych granic, tak teraz uwielbiamy kuchnię włoską, tajską, chińską no to się okazuje, że ta kuchnia Polska zaczyna być przez nas coraz bardziej doceniana-powiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post Gessler.

Andrzej Polana, znany szef kuchni już od dawna niezwykle docenia kuchnię Polską:

Bardzo się cieszę, że jest nawrót i mówimy dzisiaj szczególnie o kuchni polskiej, bo jest nawrót. A jaka jest modna? Na pewno smaczna, na pewno kolorowa, na pewno nie mocno przerysowana w działaniach ze strony kucharza. Nie za dużo składników, niezbyt skomplikowane przygotowania. Rzeczy proste, bardzo sezonowe i przede wszystkim co jest bardzo fajne to podawane o danej potrze roku tak, żeby to aż się do nas uśmiechało. Czyli to, co urosło, co matka ziemia dała powinno się pojawić w danym momencie na talerzu.

A jakie preferencje w wyborze restauracji i miejsc, do których uczęszcza ma Jusis?

Myślę, że to powinno być miejsce, które mnie zaskoczy. Bo kiedy coś nawet przepysznie przyrządzone, ale takie mało nowatorskie zjadam, wtedy mam wrażenie, że jestem sama w stanie to odtworzyć w domu. A kiedy ta potrawa ma jakąś taką kompozycję ziół, przyprawy, które są mi nieznane, wtedy jestem w stanie kilka razy wrócić po to, aby starać się ten przepis odtworzyć lub zagadać kucharza, aby uchylił mi rąbka tajemnicy.

A wy jaką kuchnię lubicie?

Jak urodziny, to tylko z Martini! Huczna impreza Sabriny Pilewicz przejdzie do historii. Tylko my wiemy co działo się w Caffe Torino! [WIDEO]

Gwiazdy wytypowały swoje ulubione jesienne smaki. Jak drinki, to tylko Martini! Jakie? [WIDEO]

Jessica Mercedes i Wujaszek Liestyle stanęli za barem w Caffe Torino! Przygotowali genialne drinki Martini [WIDEO]


Urodziny Sabriny Pilewicz w Caffe Torino by Martini

Urodziny Sabriny Pilewicz w Caffe Torino by Martini

3.08 Domówka Kosela x Martini (136 of 141)
Gwiazdy na domówce Martini x Thecadess

Gwiazdy na domówce Martini x Thecadess

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×