Szukaj

Gwiazdy przygotowują się do wiosny! Z jakich zabiegów skorzystają by wyglądać świeżo i pięknie? [WIDEO]

Gwiazdy na urodzinach kliniki Vesuna

Wiosna coraz bliżej, a to znakomity czas aby zadbać o swój piękny wygląd i dobre samopoczucie. 8 marca czyli w Dzień Kobiet w klinice Vesuna w Krakowie odbyło się spotkanie dla pań, które chciały skorzystać z profesjonalnych usług, jakie oferuje klinika, a tym samym poprawić sobie nastrój i przygotować skórę na nadejście lata.

Klinka Vesuna- dzięki współpracy z firmą BTL lidera w produkcji urządzeń do medycyny estetycznej wyposażona jest w najwyższej jakości sprzęt – ostatnim osiągnięciem kliniki jest zakup lasera trzeciej generacji Fotona StarWalker – najnowocześniejszego w tej chwili na rynku urządzenia wykorzystywanego w medycynie estetycznej, przy usuwaniu tatuaży, jak również makijażu permanentnego. Oprócz tego można nim usuwać zmiany naczyniowe, leczyć blizny, przebarwienia i rozstępy. Firma BTL w tym roku wprowadziła na rynek także kolejną nowość – jest to BTL Unison, który doskonale radzi sobie z pięcioma dysfunkcjami niedoskonałej skóry- począwszy od cellulitu i lokalnej tkanki tłuszczowej. Nic więc dziwnego, że gwiazdy postawiły na klinikę Vesuna, która dysponuje ma najlepszy sprzęt i profesjonalną kadrę medyczną.

Wśród gości, 9 urodziny kliniki pojawiły się nawet Otylia Jędrzejczak i Beata Sadowska, które wiedzą jak ważna jest zdrowa kondycja skóry i dobre samopoczucie, a także dobór odpowiedniej i profesjonalnej kliniki.

Są tu sprzęty najwyższej jakości. Dlatego myślę, że każda z kobiet, która zdecyduje się przyjść tutaj będzie zadowolona. Przede wszystkim sprzęty i ich jakość, ale też lekarze i dostępny personel jest taki, jakiego każda kobieta by oczekiwała. Dla samej siebie chciałabym skorzystać z zabiegu ujędrniania twarzy, chociaż akurat ja młodo wyglądam po chlorze, który mnie dobrze zakonserwował. Ale myślę, że dla swojego dobrego samopoczucia, jestem zwolenniczką tego, aby było to coś delikatnego, aby pozwoliło mi zamknąć oczy, usnąć i jednocześnie wyjść zadowoloną- skomentowała Otylia Jędrzejczak.

Beata Sadowska jest mamą dwóch maluchów więc wie, że relaks jest niezwykle ważny:

Ja uwielbiam masaże, uwielbiam zabiegi nawilżające, jakieś witaminy, które można wprowadzić pod skórę.Widzę czas upływający na mojej twarzy, te linie, których nie było, teraz się pojawiły, zwłaszcza, jak maluchy się budzą w nocy i ja nie dosypiam. Aby skorzystać z zabiegu muszę wiedzieć, że jest bezpiecznie. Muszę wiedzieć, że tam są wykwalifikowani lekarze, a nie wyłącznie kosmetyczki. Jeśli mam mieć nawet mezoterapię, to ja chcę iść do lekarza, a nie do dziewczyny po kursie. Ma być bezpiecznie, ma być profesjonalnie i ma być czysto.

A jeżeli jesteście ciekawi, jak wyglądało spotkanie w klinice, to zapraszamy Was na materiał wideo.

Gwiazdy na gali Doskonałość Mody Twojego Stylu 2018: Cleo, Karolina Szostak, Małgorzata Foremniak, Weronika Książkiewicz

Otylia Jędrzejczak pokazała urocze zdjęcie z córką. Ależ ona urosła!

Tego jeszcze nie widzieliście! Otylia Jędrzejczak wreszcie pokazała twarz swojej słodkiej córeczki! Ależ ona jest śliczna!


Otylia Jędrzejczak, Beata Sadowska - urodziny kliniki Vesuna

Otylia Jędrzejczak, Beata Sadowska - urodziny kliniki Vesuna

Mateusz Konstanty, Otylia Jędrzejczak, Agnieszka Drożniak-Konstanty - urodziny kliniki Vesuna

Mateusz Konstanty, Otylia Jędrzejczak, Agnieszka Drożniak-Konstanty - urodziny kliniki Vesuna

Otylia Jędrzejczak - urodziny kliniki Vesuna

Otylia Jędrzejczak - urodziny kliniki Vesuna

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×