Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Gwiazdy na spotkaniu z ekspertami kliniki medycyny estetycznej La PerlaTomasz Jacyków, Ewa Kasprzyk, Karolina Szostak, Anna Korcz, Joanna Kurowska pojawili się spotkaniu zorganizowanym przez słynną klinikę medycyny estetycznej i kosmetyki La Perla. To jedna z najlepszych w Polsce klinik oferująca najnowocześniejsze zabiegi z użyciem zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń, gdzie można kompleksowo zadbać o urodę zarówno ciała jak i twarzy.

W Pałacu Sobańskich w Warszawie odbyło się wiosenne spotkanie, na którym eksperci z kliniki La Perla przedstawili nowości z zakresu zabiegów medycyny estetycznej.

Klinika La Perla oferuje zabiegi odchudzające, modelujące i ujędrniające sylwetkę a także nowatorskie metody odmładzania z użyciem m.in. najnowocześniejszego sprzętu m.in laserów. Nic dziwnego, że gwiazdy tak chętnie ją odwiedzają. W tej chwili La Perla ma już osiem oddziałów w całej Polsce m.in w Krakowie, Warszawie i Zakopanem.

Gwiazdy doskonale wiedzą, że o urodę trzeba dbać. Nie jest nam dana raz na zawsze. Gwiazdy lubią nieinwazyjne metody upiększania ciała i twarzy. W ofercie gabinetów La Perli znaleźć można najnowocześniejsze metody poprawiania urody, takie jak: mezoterapia, regeneris, czy zabiegi z użyciem maszyn high-tech, a gwiazdy nie kryją zainteresowania takimi zabiegami.

Bardzo lubię zabiegi mało inwazyjne, takie jak mezoterapia, regeneris i je stosuje. Jak się dużo pracuje, to jest to spory zastrzyk urody.  – powiedziała nam Ewa Kasprzyk

Teraz korzystam z high-tech. Na razie korzystam z zabiegów na ciało – zdradziła nam Karolina Szostak, a Tomasz Jacyków przyznał, że skorzystał z zabiegu plastyki powiek.

Właścicielka kliniki La Perla Kalina Ben Sira zdradziła nam także jakie zabiegi są najskuteczniejsze i najpopularniejsze wśród gwiazd. Zobaczcie!Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×