Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Najbardziej wpływowe dziennikarki i gwiazdy na premierze książki Kingi Rusin i jej kosmetyków nowej generacji Pat&Rub

Kinga Rusin


Gwiazdy na premierze książki i kosmetyków Pat&Rub Kingi Rusin

Kinga Rusin miała dziś wyjątkowe święto. Gwiazda TVN zaprosiła największe polskie gwiazdy do restauracji w restauracji Flaming & Co na premierę swojej książki i kosmetyków Pat&Rub Nowej Generacji.

Oczywiście goście dopisali. Na imprezie byli między innymi: Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Jastrzębska, Anna Kalczyńska, Karolina Korwin-Piotrowska, Monika Olejnik, Michał Piróg, Anita Werner, Anna Jurksztowicz, Dorota Wellman, Agnieszka Cegielska, Katarzyna Sokołowska, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Marta Kuligowska.

Jesteśmy pewni, że książka Kingi Jak zdrowo i pięknie żyć, czyli ekoporadnik będzie hitem. Jeżeli jeszcze jej nie macie, to najwyższy czas nadrobić zaległości. My jesteśmy nią zachwyceni! A jeżeli jesteście lubicie używać najwyższej jakości kosmetyków marki Pat&Rub, to mamy dla was dobrą wiadomość. Od jutra startuje sklep patandrub.eu! Macie już przygotowane swoje zamówienia?

Zobacz także: Kinga Rusin schudła prawie 10 kilogramów! Co je, a czego unika?

Gwiazdy na premierze książki i kosmetyków Kingi Rusin

Gwiazdy na premierze książki i kosmetyków Kingi Rusin

Kupisz książkę Kingi Rusin?Komentarzy: 2


Gość | 5 października 2016, 09:25

przecież to nie będą te same kosmetyki Pat&Rub, Kinga nie miała praw do receptur, tylko do nazwy. więc nie wiem co to będą za kosmetyki, ale na pewno nie P&R. zresztą jak zrobiła od nowa całą linię kosmetyków w kilka miesięcy, to ich jakość jest mocno wątpliwa…


Gość | 4 października 2016, 21:53

Trzymam mocno za Kinge kciuki!


Dodaj komentarz
×