Szukaj

Tłum gwiazd na otwarciu Caffe Torino by Martini! Nad wybornymi drinkami poznaliśmy kilka sekretów! [WIDEO]

Gwiazdy na otwarciu Caffe Torino by Martini

Gwiazdy na otwarciu Caffe Torino by Martini

Gwiazdy na wielkim otwarciu Caffe Torino by Martini

Klimat gorących Włoch zawitał prosto do Warszawy, a to wszystko dzięki Caffe Torino, które będzie tutaj obecne zaledwie przez 4 tygodnie. Pyszne drinki Martini, włoskie jedzenie i niesamowita energia, to cechy, które charakteryzują to miejsce. Na wielkim otwarciu pojawiła się plejada gwiazd m.in Monika Mrozowska, Jakob Kosel, Kasia Stankiewicz, duet Thecadesse, Ada Fijał czy Leszek Stanek.

Na otwarciu pojawił się też gość specjalny: najlepszy barman świata, Simone Caporale, właściciel najpopularniejszego baru w Londynie. To on był autorem wszystkich drinków, które przygotowywał osobiście i serwował.

W rozmowie z Jastrząb Post wyjawili co sądzą o tej oryginalnej koncepcji:

Bardzo się cieszę, że dotarła ta idea do Warszawy. To wiąże się z taką fajną, pozytywną, włoską energią, której nam Polakom czasem brakuje. Takiej energii i uśmiechu. Fajnie, że Warszawa znalazła się na mapie tego konceptu i cieszę się, że tu jestem. Bawimy się świetnie jak widać – skomentowała Ada Fijał.

Mrozowska jest zachwycona taką koncepcją!

Ja uważam, że tworzenie takich miejsc na chwile, to jest fajna koncepcja, bo możemy w miejscu, które tak naprawdę wydaje nam się, że znamy przychodzimy i dzieje się coś zupełnie innego. Mamy do czynienia z odrobinę innym wystrojem i możemy poczuć się trochę jak w innym miejscu. Wydaje mi się, że to jest taki wabik, przyciąga i osoby, które znają te miejsca, ale które tez dzięki temu, że zmienia troszeczkę odsłonę na ten miesiąc może przyciągnąć zupełnie nowe osoby.

Leszek jest przekonany, że jest to miejsce warte odwiedzenia:

To jest bardzo fajna kreacja na promowanie aperitivo i Włoch natomiast cieszy mnie, że koncept, który od długiego czasu podróżuje po świecie w końcu trafił pod nasze skrzydła Myślę, że jest to miejsce warte odwiedzenia nie tylko ze względu na drinki, ale również na kuchnie.

Z czym gwiazdy kojarzą słowo „Martini”?

A z czym kojarzy się gwiazdom słowo Martini?

Są to najlepsze skojarzenia, bo oczywiście Włochy. Ja kocham Włochy, uwielbiam włoskie jedzenie. Właśnie zapisałam się na kurs języka włoskiego, ponieważ czuję, że to miejsce magnesuje mnie z różnych powodów i wiem, że będę tam kiedyś żyć i tworzyć – powiedziała Stankiewicz.

Duet Thecadesse wie, że z każdym drinkiem zabawa jest coraz lepsza:

Drinki, to musi być przede wszystkim bo wiadomo, że z każdym drinkiem bawimy się coraz lepiej.

Jakob wie, co oznacza słowo Martini:

Martini- play with time. Czyli celebruj, ciesz się, uśmiechaj. I bądź w towarzystwie.

Zapraszamy was na materiał:

Gwiazdy na otwarciu Caffé Torino by Martini: Agnieszka Włodarczyk, Kasia Stankiewicz, Ada Fijał, Osi Ugonoh

Rusza niezwykły projekt Caffe Torino z Martini! Spędź wspaniałe chwile z gwiazdami: Moniką Brodką, Larą Gessler, Jessicą Mercedes i Jakobem Koselem

Emocje w „Ameryka Express” sięgały zenitu! Gwiazdy dodawały sobie animuszu drinkami Martini, kibicując Larze Gessler! [WIDEO]


Kasia Stankiewicz – otwarcie Caffe Torino z Martini

Kasia Stankiewicz – otwarcie Caffe Torino z Martini

Agnieszka Włodarczyk – otwarcie Caffe Torino z Martini

Agnieszka Włodarczyk – otwarcie Caffe Torino z Martini

Laura Breszka – otwarcie Caffe Torino z Martini

Laura Breszka – otwarcie Caffe Torino z Martini

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×