Wirtualna Polska

Gwiazdy na Gali Wszechmocne. Opowiedziały nam o momentach, które przewartościowały ich życie [WIDEO]

Gwiazdy na Gali Wszechmocne. Opowiedziały nam o momentach, które przewartościowały ich życie [WIDEO]

Gwiazdy na plebiscycie "Wszechmocne"

Joanna Przetakiewicz, Sandra Kubicka, Bryska i Magda Boczarska były obecne na gali Wszechmocne. Tam opowiedziały nam o szczególnych momentach w ich życiu.
Wirtualna Polska

Finałowa gala plebiscytu Wszechmocne odbyła się w Hotelu Verte w Warszawie. Na czerwonym dywanie pojawiła się m.in. Joanna Racewicz, Sandra Kubicka, Bryska, Magdalena Boczarska czy Joanna Przetakiewicz. Gwiazdy rozmawiały z naszą reporterką. Co zdradziły?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Joanna Przetakiewicz  i Sandra Kubicka na plebiscycie Wszechmocne

Jaka zdaniem sław polskiego show-biznesu jest kobieta „wszechmocna?”. Na ten temat wypowiedziała się Joanna Przetakiewicz.

To jest taka kobieta, która czuje siłę sprawczą. Wszystkie moje dziewczyny, jak jest nas ponad 800 tysięcy takie są, bo takie są Polki, które chcą pomagać, wspierać. Polki czują się mocne, tylko czasami są po prostu zbyt skromne, żeby to same przed sobą przyznać – wyznała.

Kolejną gwiazdą, która wytłumaczyła nam, jak rozumie słowo „wszechmocne” była Sandra Kubicka.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Kobieta, która głośno mówi to co czuje, nie boi się tego, która zna swoją wartość, która jest pewna siebie, ale nie jest arogancka i kobieta, która pomaga innym. Od wielu lat czuję się kobietą wszechmocną – wyjaśniła.

Bryska o nominacji w plebiscycie Wszechmocne

Jak Bryska czuje się z faktem, że została nominowana?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Bardzo dobrze – to jest dla mnie niesamowite wyróżnienie, że zostałam nominowana i wyróżniona wśród tak niesamowitych kobiet, tak silnych, mądrych, inteligentnych, więc jest to dla mnie naprawdę niesamowite – powiedziała nam.

Jak Bryska definiuje słowo „wszechmocna” ?

Wirtualna Polska

Myślę, że bycie wszechmocną, to jest tak naprawdę bycie sobą, bycie dobrym dla ludzi i dla siebie. I tak naprawdę wszechmoc można odkryć i w swoich słabościach i w swoich zaletach, to jest po prostu wszechmocne słowo – kontynuowała.

Które momenty przewartościowały życie gwiazd?

Joanna Racewicz o momencie, który w jej życiu przewartościował wszystko.

To jest wydanie książki i odzew, z którym się spotkałam i to, że tak wiele dziewczyn do mnie napisało, poruszone i niezdające sobie bardzo często sprawy, że są w przemocowych relacjach i to właściwie one i dla nich jest Fundacja Kobiety Prze – Mocy i bardzo się cieszę na wszystko co przed nami – mówiła Joanna.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Który moment w życiu Sandry Kubickiej był przełomowy?

Gdy zachorowałam i zrozumiałam, że wszystko dookoła jest nieważne jeżeli nie masz zdrowia i nieważne ile pieniędzy zarabiasz, ile masz na koncie, bo jeżeli nie masz zdrowia i czasu, to po co ci te pieniądze, nie masz jak ich wydać i tak naprawdę, jeżeli nie mamy zdrowia to nie mamy nic – wyznała.

Wirtualna Polska

W tej samej kwestii głos zabrała Joanna Przetakiewicz.

W pewnym momencie zostałam samodzielną matką z trzema synami to już to naprawdę wystarczy, pomijając inne i kolejne kryzysy. W związku z tym ja oczywiście kilkakrotnie przewartościowałam swoje życie i to jest dla mnie progres, ja bardzo to lubię, jeśli chcę pójść w danym kierunku, to ja to robię całą sobą, tak jak to jest w danej chwili w „Era nowych kobiet” i chociażby dlatego wspieramy galę Wszechmocne i wspieramy ten konkurs, wspieramy bardzo jako Era nowych kobiet dawanie światło kobietom, które wiem, że je bardzo zbuduje – przekonywała.

Co powiedziała Magda Boczarska?

Ja jestem mamą i to na pewno jest taki moment, kiedy każda mama mnie zrozumie, kiedy czasami czujemy się absolutnie niemocne, a czasami wszechmocne – podsumowała.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zapraszamy was na relację z tej wyjątkowej gali.

Gala plebiscytu Wszechmocne

Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, 24.10.2023. Gala plebiscytu Wszechmocne w Hotelu Verte. N/z: Bryska - Gabriela Nowak-Skyrpan

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Gala plebiscytu Wszechmocne

Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, 24.10.2023. Gala plebiscytu Wszechmocne w Hotelu Verte. N/z: Joanna Przetakiewicz

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×