Szukaj

Nowe luksusowe SPA Gloow me by Emuus przyciągnęło tłum gwiazd! Jakie zabiegi skusiły znanych i lubianych? [WIDEO]

gwiazdy Gloow Me by Emuus

Gwiazdy na otwarciu SPA Gloow Me by Emuus

Gwiazdy na otwarciu nowego luksusowego SPA Gloow Me by Emuus. Karolina Emus stworzyła eleganckie centrum urody – jakimi zabiegami skusili się znani i lubiani? Co jest dla nich najważniejsze? Wiemy! Zobaczcie wideo!

29 marca, w niezwykle prestiżowej części warszawskiego Wilanowa odbyło się otwarcie luksusowego spa, którego właścicielką jest Miss Mundialu 2018 – Karolina Emus. W dzisiejszym świecie niezwykle ważne jest to, aby o siebie dbać, nic więc dziwnego, że znana celebrytka postanowiła zainwestować w biznes związany z urodą. Na otwarciu pojawiła się śmietanka polskiego show-biznesu- m.in Dawid Woliński, Anna Markowska, Anna Jagodzińska, Tomasz Kammel a nawet Przemysław Saleta! Gwiazdy przed naszą kamerą zdradziły, co jest dla nich ważne w dbaniu o siebie:

Ja przede wszystkim patrzę na atmosferę, na taki ambient, gdzie ja się mogę zrelaksować. I powiem szczerze- co jest ważne dla mnie- dla mnie w tym momencie ważny jest już odpoczynek. Bardzo lubię nawilżanie skóry i dotlenianie jej. Czyli takimi specjalnymi urządzeniami wtłaczanie tlenu pod skórę i dotlenianie jej- powiedział Dawid.

Anna Markowska po programie Top Model jest niezwykle rozchwytywana. Dlatego tak ważny jest dla niej odpowiedni relaks:

Nie ukrywam, że jest dużo pracy. Ale dla takiej równowago psychicznej ten czas zawsze warto dla siebie znaleźć, żeby po prostu z nową energią funkcjonować gdzieś w pracy.

Tomasz Kammel, przez wzgląd na swoją pracę, dba o siebie 12 miesięcy w roku:

Jeśli moi znajomi postanawiają wymyślić sobie dobry pomysł na życie to zjawiam się i wspieram i popieram. Ja jestem winny swoim widzom, aby się nie zapuszczać. Takie moje dbania trwa 12 miesięcy i polega na tym, że ja się staram wysypiać jak tylko mogę, co jest niełatwe. A takie miejsca jak to, to lubię bo nie dość, że ktoś zadba by nie wyglądać jak gorsza wersja siebie, to jeszcze można się podczas tych wszystkich czarów -marów wyspać.

A jakie zabiegi wybiera polska Kim Kardashian – Justyna Gradek?

Wybieram zabiegi na twarz. Szczególnie moim ulubionym jest zabieg z kwasem, który złuszcza naskórek. Po tym skóra jest bardzo wygładzona i to jest taki mój nr.1.

Przemysław Saleta również wie, jak ważne jest dbanie o siebie:

Ja robię maniciure. Jak dziewczyna mnie zagoni, to po Tajlandii gdzie spędzam dużo czasu jakieś nawilżanie skóry.

W najnowszym spa na mapie Warszawy Gloow me by Emuus znajdziecie wszystkie zabiegi, o których wspominają gwiazdy i wiele, wiele więcej!

Gwiazdy na otwarciu luksusowego SPA Gloow me by Emuus : Tomasz Kammel, Dawid Woliński, Anna Jagodzińska, Anna Markowska

Gwiazdy na Sephora Trend Report 2019! Zdradziły nam, bez jakich kosmetyków nie mogą żyć! [WIDEO]

Gwiazdy na otwarciu luksusowego SPA Gloow me by Emuus : Tomasz Kammel, Dawid Woliński, Anna Jagodzińska, Anna Markowska

 


Czy często korzystasz ze spa?

×