Szukaj

Gwiazdy „Big Brothera” zarabiały 36 zł za dzień? Madzia komentuje zarobki i odpowiada na krytykę Kamila

Madzia Wójcik odpowiedziała na słowa Kamila Lemieszewskiego, który skrytykował produkcję Big Brothera. Odniosła się także do wynagrodzenia, jakie wpłynęło na konto uczestników reality-show.

TVN co jakiś czas ogrzewa formaty, które lata temu odniosły sukces. Jednym z nich jest Big Brother. Stacja po 16 latach przerwy wyemitowała dwa nowe sezony. Pierwsza edycja zakończyła się zwycięstwem Madzi Wójcik, a druga triumfem Kamila Lemieszewskiego.

Madzia Wójcik o zarobkach w Big Brotherze

Zwycięzca ostatniego sezonu w rozmowie z Jastrząb Post nie przebierał w słowach. Zdradził, że przez Big Brothera stracił cenne kontrakty, nabawił się problemów zdrowotnych, a na jego konto wpłynęły grosze (37 zł za dzień). Opowiadając o swoim pobycie w domu Wielkiego Brata, nie szczędził gorzkich słów pod adresem produkcji. Zupełnie innego zdania jest Madzia.

Ta druga część Big Brothera była zupełnie inna niż pierwsza. Jeśli chodzi o pierwszą edycję, to ja zupełnie nie miałam problemu z produkcją, wszystko było pozytywne. Wspominam wszystko bardzo fajnie. Myślę, że to zależy od osoby. Jedni wspominają lepiej, inni gorzej. Ja widzę same plusy, także na pewno nie żałuję swojego udziału. Wszystko co tam się działo, było naturalne – powiedziała naszej reporterce.

Jak wyglądają jej relacje z Kamilem?

Znamy się, widzieliśmy się kilka razy. Jesteśmy zupełnie innymi ludźmi. Ja daję szanse ludziom wielokrotnie. To nie jest tak, że się nie lubimy, ale mamy inne grono znajomych.

Cała rozmowa poniżej.


Madzia Wójcik - Gwiazdy na evencie w czasach pandemii

Madzia Wójcik - Gwiazdy na evencie w czasach pandemii

Madzia Wójcik zorganizowała domówkę

Madzia Wójcik zorganizowała domówkę

Madzia Wójcik rapuje

Madzia Wójcik rapuje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×