Brat Rafała Zawieruchy gwiazdą „MasterChefa”! Co o nim wiemy? [WIDEO]

Rafał, Grzegorz Zawierucha kto to

Grzegorz Zawierucha z MasterChefa to brat Rafała Zawieruchy. Aktor ocenił jego umiejętności kulinarne i zdradził, czy jest gotowy na karierę w show-biznesie.

Rafał Zawierucha robi zawrotną karierę na dużym ekranie, a jego brat wkrótce podbije telewizyjne show! Jak się okazuje, w nowej edycji MasterChefa wystąpi Grzegorz Zawierucha. Informację o udziale mężczyzny w kulinarnym hicie TVN-u potwierdził Edward Miszczak. Jak na obecność swojego brata w mediach zapatruje się aktor? O to zapytała go nasza reporterka:

Kiedy Pan Edward powiedział o tym i użył tego nazwiska, to aż mnie ciarki przebiegły. Ja też się dowiedziałem o tym niedawno, że wziął udział w castingu i jest w tej pierwszej grupie kucharzy. Trzymam za niego kciuki mocno i bardzo się cieszę. Z serca go wspieram – wyjawił Rafał w rozmowie z Jastrząb Post.

Czy Grzegorz Zawierucha, uczestnik MasterChefa, odnajdzie się w show-biznesie? Na pewno spełni swoje marzenie o zaprezentowaniu swojego talentu kulinarnego przed Magdą Gessler:

Myślę, że chciałby. Mój brat chce robić to, co kocha. On kocha gotować. Mam nadzieję, że mu wyjdzie.

Trzymamy kciuki za sukces!

Zobacz: Rafał Zawierucha na światowej premierze “Pewnego razu w Hollywood” z największymi gwiazdami kina! Był bardziej elegancki niż Brad Pitt i Leo DiCaprio razem wzięci!

Kim jest Grzegorz Zawierucha, brat Rafała?

Grzegorz Zawierucha to starszy brat Rafała Zawieruchy, spełniony ojciec 8-letniego syna i mąż pięknej blondynki. Pochodzi z Kielc, w którym jego rodzice – Anna i Edward – prowadzą rodzinny dom. Co ciekawe, mężczyzna ma aż 23 rodzeństwa, w większości z wyboru:

Zawsze mi żal było tych dzieci, takich opuszczonych, tych biednych. Tak, jak ten nasz pierwszy chłopiec, którego wzięliśmy. Miał cztery i pół roku. Jak go przywieźliśmy do domu i mieliśmy go odwieźć do państwowego domu dziecka wieczorem (…). On się przyczepił męża za nogawkę i mówił: tatusiu, nie oddaj mnie – wyjawiła Anna Zawierucha w „Dzień Dobry TVN”.

Anna Zawierucha nie ukrywa, że zdarzały się też trudne momenty:

Mieliśmy o tyle dobrze, że dwie córki wyfrunęły, a zostali dwaj chłopcy. Grzegorz był w liceum, a najmłodszy Rafał jeszcze w gimnazjum. I to on zaczął przechodzić bunt – opuścił się w nauce. Po wezwaniu do szkoły, jego wychowawczyni powiedziała: bo wyście wzięli obce dzieci i Rafał czuje się odrzucony.

Grzegorz Zawierucha na Instagramie ma obecnie 160 fanów, ale z pewnością po udziale w MasterChefie liczba ta wzrośnie.


Grzegorz Zawierucha

Grzegorz Zawierucha

Grzegorz Zawierucha z żoną

Grzegorz Zawierucha z żoną

Syn Grzegorza Zawieruchy

Syn Grzegorza Zawieruchy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×