Teatr tylko dla zaszczepionych widzów? Tak chce Janda. A Wolszczak? „Wiem, że to nie jest popularny pogląd, ale…”

Grażyna Wolszczak o teatrze tylko dla zaszczepionych

Grażyna Wolszczak o teatrze tylko dla zaszczepionych

Grażyna Wolszczak o wstępie do teatrów tylko dla osób zaszczepionych. Gwiazda ma bardzo jasne stanowisko w tej sprawie. Czy popiera poglądy Krystyny Jandy?

Czwarta fala koronawirusa coraz bardziej daje się we znaki. Już we wrześniu Krystyna Janda mówiła w rozmowie z Jastrząb Post, że nie może doczekać się trzeciej dawki szczepionki. Gwiazda w trosce o zdrowie swoje i bliskich nalega, by niezaszczepieni zweryfikowali swoje poglądy i jeszcze raz rozważyli przyjęcie wakcyny.

Janda wyznała, że jest zwolenniczką pomysłu, by do miejsc publicznych wstęp miały tylko osoby posiadające dowód szczepienia, tzw. green pass. Tego sama wymaga od aktorów, z którymi współpracuje na co dzień. Stara się nie otaczać osobami, które nie przyjęły preparatu chroniącego przed zachorowaniem na COVID-19. Wręcz nalega, by się do niej nie zbliżały.

Tak jest wszędzie, tylko nie tutaj. Ja się zastanawiam czy w ogóle grać spektakle z aktorami, którzy nie są zaszczepieni. Niech oni tu w ogóle nie przychodzą. Ja jestem absolutnie za tym, żeby stworzyć obostrzenia. Ludzie, którzy nie są zaszczepieni nie powinni chodzić do pracy – wyznała przed naszą kamerą.

Grażyna Wolszczak o wstępie do teatru tylko dla zaszczepionych

Słowa aktorki odbiły się szerokim echem w mediach. Nie brakowało skrajnych opinii. A jakie spojrzenie na tę sprawę ma Grażyna Wolszczak, która na co dzień prowadzi oblegany Garnizon Sztuki w Warszawie? Gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post wyznała, że cała ekipa, którą zatrudnia, jest zaszczepiona.

Cała załoga jest zaszczepiona. Aktorzy i współpracownicy. Natomiast nie możemy tego wymagać od naszych widzów. Mamy w teatrze takie szwedzkie, certyfikowane urządzenia – jonizatory powietrza, które neutralizują wirusy, więc mamy poczucie, że zapewniamy naszym widzom maksimum poczucia bezpieczeństwa.

Wolszczak nie ukrywa, że podpisuje się pod pomysłem Jandy dotyczącymi wstępu do teatrów tylko dla zaszczepionych:

Szczerze? Wiem, że to nie jest popularny pogląd, ale ja bym była za takimi restrykcjami jak w innych krajach, czyli aby wpuszczać do miejsc publicznych. Tam gdzie się gromadzą ludzie, osoby zaszczepione.

Grażyna obawia się, że w związku z rosnącą liczbą zachorowań, teatry znów zostaną zamknięte:

Towarzyszą nam ogromne nerwy, że znowu się powtórzy historia i że pozamykają teatry. To będzie naprawdę mega trudne, żeby tak już nie histeryzować.

Według danych Ministerstwa Zdrowia szczepionkę na COVID-19 w Polsce przyjęło ponad 20 milionów osób.


Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak

Komentarze

 • Alicja pisze:

  Wolność człowieka kończy się tam gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.Trzeba zachowywać się tak aby nie tylko nie szkodzić sobie ale też nie zagrażać innym.Szczepcie się bo jak zachorujecie to w szpitalu wasza demokracja na nic wam się nie przyda.Będziecie cierpieć i szukać pomocy ale nie wszystkich uda się uratować.

 • Gościo pisze:

  Pani K.J. wie co mówi….w końcu wepchała się bez kolejki na szczepienie

 • Gość pisze:

  Kto to pisze te plugawe słowa, chyba tylko ci co codziennie mają „święto” bo tylko idą do opieki po zasiłki z naszych podatków. A naukę zawsze mieli gdzieś, tak samo jak teraz. Wstyd!!!

 • Gość d pisze:

  Jestem osobą zaszczepiona zrobiłam to z własnej nieprzymuszonej woli ale żyjemy w kraju demokratycznym i nie mamy prawa nikogo do tego zmuszac każdy niech sam zadecyduje tym bardziej że tak naprawdę nie wiemy jakie mogą być skutki uboczne w późniejszym czasie na naszym zdrowiu

  • Gość pisze:

   Ja xie zaszczepilam i chcialabym aby wszyscy to zrobili, bo tylko stedy mam najmniejsze szanse na zarazenie sie.
   Niezaszczepieni, nie powinni byc wpuszczani do miejsc pjblicznych.
   Szlag mnie trafia jak slysze tych antyszczepionkowcow i ich teorie !

 • Gość pisze:

  NASTĘPNA NAWIEDZONA

 • Iga pisze:

  Następna nawiedzona!! Za kasę tak się dać zeszmacić???!!!

 • Gośxxxć pisze:

  Niech segreguje ludzi Zobaczymy ile zaszczepionych przyjdzie do niej.Predzej zamknie te bude bo będzie pełno wolnych miejsc.Ja mogę spektakl obejrzeć w tv.

 • Gośćbieszczady pisze:

  Jak by głupota umiała fruwać niektórzy latali by wyżej niż samoloty

 • Gość pisze:

  A aktorzy dodatkowo przeciw chorobie lisow i psow

 • Gość pisze:

  Ta Wolszczak to cwana baba… Kasta jej wyplaci.. Ona to umie…

 • Gośćlknkln pisze:

  A niech się zaszczepi nawet 15 dawką na zapas, bo jej nie starczy.

 • Fred pisze:

  A niech sobie wprowadzają zasadę że dla zaszczepionych i pani Janda i inni jej trzepnięci koledzy a potem niech tych zaszczepionych im starczy by ich wyżywić… Chyba umrą z głodu 😂

 • GośćEmerytka pisze:

  Jak słyszę Janda to mi się niedobrze robi

  • Jola pisze:

   Na Twój widok Jandzie chyba też.Ciemnogrod się nie szczepi i zajmują miejsca w szpitalach ludzia z innymi chorobami.Obciazac za pobyt w szpitalu nawiedzonych

 • Ewa pisze:

  Pani Janda…ja się czuję po Pani wypowiedzi jakby mi kto na głowę na..ał… Już od dawna nie kupuje nawet kosmetyków z pani nazwiskiem….zatem do pani teatru nawet zaszczepiona się nie wybiore

 • GośćA pisze:

  Czy ktos z lumpen celebry skrytykowal obcseniczne zachowanie jakiej psychicznie chorej piosenkareczki ? NIE !! oni wszyscy sa siebie warci… nie wymieniam nazwiska tego smiecia….

 • Aka pisze:

  Już mi bokiem ta Janda wychodzi i jej poglądy .Niech żyje 150 lat niech się szczepi botoksie ale niech nie dyskryminuje ludzi .Wiecznie jej ktoś na głowę ……robi

 • GośćA pisze:

  Przestanmy wspierac lumpen celebre, ktora namawia do szczepien !! Bojkot !!

 • Gość pisze:

  Juz widze tlumy zaszczepionych w teatrach

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×