Grażyna Wolszczak zmieniła fryzurę, ale nie na taki efekt liczyła: „Mam fryzjera, który szaleje”. Odmieniona świętuje wygrany proces

Grażyna Wolszczak o metamorfozie

Grażyna Wolszczak o metamorfozie

Grażyna Wolszczak na ostatniej premierze zachwyciła fanów zupełnie nowym wyglądem. Na jej głowie zagościł jasny blond. Przed naszą kamerą opowiedziała o zmianie i wielkim sukcesie ostatnich dni.

Grażyna Wolszczak to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Gwiazda ma na swoim koncie sporą ilość ról, które zapadły widzom w pamięć. Wspaniale czuje się na dużym ekranie, czego dowodem jest rola w filmie Ja Wam pokażę!, gdzie wcieliła się w postać rezolutnej Judyty. Od wielu lat pojawia się też w stacji TVN. Możemy ją oglądać w serialu Na Wspólnej, gdzie wciela się w postać Barbary Brzozowskiej.

Aktorka spełnia się też jako działaczka społeczna. W 2014 roku założyła fundację pod nazwą Garnizon Sztuki, której celem jest propagowanie spektakli poruszających ważne problemy społeczne. Od zeszłego roku jest właścicielką teatru.

Grażyna Wolszczak o swojej metamorfozie i wygranym procesie

Grażyna Wolszczak pojawiła się podczas premiery spektaklu VICTORIA / True Woman Show. Gwiazda na czerwonym dywanie zaskoczyła sporą metamorfozą. Zdecydowała się na nową fryzurę. Kosmyki włosów aktorki stały się krótsze, a na jej głowie zagościł bardzo jasny blond.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy jej fryzura oznacza, że szykuje się do zmian w życiu:

To znaczy, że ma fryzjera, który szaleje. A ja się temu poddaję. Dzisiaj przyszłam do fryzjera z taką propozycją, że może jednak przyciemniamy, a on mówi wręcz przeciwnie – idziemy w jaśniejsze.

Grażyna zdecydowanie ma co świętować. Aktorka wygrała ze Skarbem Państwa – więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

To jest duża satysfakcja. To niesamowite, bo szczerze mówiąc, ja w to nie wierzyłam. Myślałam, że to się będzie odwlekać w nieskończoność aż się rozmyje totalnie. Ale jednak rzeczywiście Sąd Okręgowy w Warszawie uznał, że państwo niewystarczająco dba o powietrze. A oddychanie w miarę świeżym powietrzem, to jest prawo każdego obywatela.

Cała rozmowa poniżej:


Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×