Szukaj

Cannes 2018. Grażyna Torbicka przyłapana przez paparazzi! Dziennikarka nawet spiesząc się na projekcję filmu wygląda jak bogini! [WIDEO]

Grażyna Torbicka w Cannes 2018

Grażyna Torbicka w Cannes 2018

Grażyna Torbicka w Cannes 2018 przyłapana przez paparazzi

Grażyna Torbicka jest nie tylko ekspertką w dziedzinie kina, ale trzeci już rok ambasadorką kosmetycznej marki L’Oreal Paris. W 2017 roku, gdy festiwal obchodził dwudziestolecie swojej współpracy z gigantem kosmetycznym, Grażyna świętowała dwudziestolecie swojej obecności w Cannes. W tym roku nie mogło być inaczej: to jej 21 raz na czerwonym dywanie podczas najgorętszego wydarzenia filmowego na świecie.

Jastrząb Post udało się przyłapać gwiazdę na canneńskim bulwarze przed projekcją jednego z festiwalowych filmów, przy okazji mini sesji fotograficznej. Bo mimo, że dziennikarka jest ambasadorką L’Oreal Paris to do Cannes przede wszystkim przyjeżdża oglądać filmy.

Jej stylizacja, choć casualowa, jak zwykle była strzałem w dziesiątkę. W spodniach z podwyższonym stanem opinających biodra i talię oraz białej koszuli wpuszczonej do środka prezentowała się jak modelka z okładki magazynu modowego, a nie dziennikarka. Wiele kobiet mogłoby pozazdrościć jej tak cudownej figury.

Torbicka jest prawdziwą ikoną, żywą legendą i dowodem na to, że piękno nie zna wieku. Czas zupełnie się jej nie ima, a jej wrodzony wdzięk, charyzma i uroda sprawiają, że jest idealną ambasadorką L’Oreal Paris do Cannes.

Jak wam się podoba? My wciąż próbujemy otrząsnąć się z zachwytu.

Festiwal filmowy w Cannes 2018

Festiwal filmowy Cannes 2018 odbywa się już po raz 71. Po raz 71 do Francji przybywają gwiazdy z całego świata i po raz 71 historyczne, malownicze miasteczko zamienia się w kulturalną stolicę Europy. To właśnie podczas tego festiwalu rozdawane są Złote Palmy, a najważniejsi twórcy filmowi i aktorzy brylują na czerwonych dywanach podczas premier specjalnie wyselekcjonowanych filmów. To wydarzenie, podczas którego w jednym miejscu można spotkać wszystkich, którzy warci są spotkania. Nic dziwnego, że jest tam również Grażyna Torbicka.

Cannes 2018. Cate Blanchett wyglądała jak królowa elfów na czerwonym dywanie. Założyła bardzo ryzykowną kreację!

Cannes 2018. Gwiazdy na ceremonii otwierającej festiwal filmowy! Kreacje zapierają dech w piersi!

Cannes: Tych kreacji nie można zapomnieć! Zobaczcie najpiękniejsze cuda z czerwonego dywanu! Brigitte Bardot, księżna Diana, Angelina Jolie…


Grażyna Torbicka w Cannes 2018

Grażyna Torbicka w Cannes 2018

Grażyna Torbicka w Cannes 2018

Grażyna Torbicka w Cannes 2018

Grażyna Torbicka w Cannes 2018

Grażyna Torbicka w Cannes 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×