Szukaj

Gosia Andrzejewicz o drugiej ciąży. Już wie, kiedy znowu zostanie mamą [WIDEO]

Gosia Andrzejewicz

Gosia Andrzejewicz

Gosia Andrzejwicz o drugim dziecku. Czy planuje wkrótce zajść w ciążę? Kiedy chciałaby urodzić kolejnego potomka? O to zapytała ją reporterka Jastrząb Post.

Gosia Andrzejewicz ma za sobą obfitujący w sukcesy rok. Nagrała nową piosenkę, wystąpiła w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, który prawie wygrała, i przeszła imponującą metamorfozę pod okiem jednej z czołowych polskich projektantek. Gwiazda miała okazję zaprezentować się w kreacji za ponad 20 tysięcy złotych. Dokładnie tej samej, którą swego czasu nosiła amerykańska piosenkarka Nicole Schwerzinger – była gwiazda The Pussycat Dolls.

Gosia Andrzejewicz – życie prywatne. Czy planuje drugie dziecko?

Nie tylko w życiu zawodowym Gosia odnosi coraz większe sukcesy. Równie dobrze układa się jej prywatnie. Od lat jest w związku z producentem muzycznym Arturem St0ne’em Kamińskim, z którym doczekała się wspólnego dziecka. 5 lat temu urodziła syna Mateusza. Chłopiec wywrócił jej codzienność do góry nogami. To pod niego układa grafik w pracy.

Choć Gosia i Artur nie mają ślubu i na razie nie planują sformalizować swojego związku, to coraz częściej zasypywani są pytaniami o drugie dziecko. Czy Andrzejewicz wkrótce ponownie zostanie mamą? Tego próbowała dowiedzieć się reporterka Jastrząb Post.

Na dzień dzisiejszy nie myślę o tym. Te czasy maskowe, covidowe bardzo mnie przerażają. Nie wyobrażam sobie nawet samego porodu w masce, a wiem, że takie są obostrzenia.

Do tematu macierzyństwa Gosia powróci, gdy wszystko wróci do normy. Być może właśnie wtedy ogłosi fanom wspaniałe wieści:

Po prostu póki świat nie znormalnieje, to takie plany nie wchodzą w grę.

Kto wie, może po zakończeniu pandemii Andrzejewicz zdecyduje się także na ślub:

Zawsze ten temat ślubu oddalałam i skupiałam się na innych rzeczach. Ale jak ubrałam suknię ślubną, to poczułam to. Mam aż ciarki na całym ciele – wyznała na początku grudnia.

Mamy nadzieję, że pandemia lada dzień dobiegnie końca, a Gosia będzie mogła w spokoju pomyśleć nad kolejnym potomkiem. W końcu w wielu wywiadach mówiła, że posiadanie dziecka dostarcza jej mnóstwo radości.


Syn i kogut Gosi Andrzejewicz (1)

Syn i kogut Gosi Andrzejewicz

Gosia Andrzejewicz w ciąży!

Gosia Andrzejewicz w ciąży!

Gosia Andrzejewicz

Gosia Andrzejewicz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×