Film z wyluzowaną Gosią Andrzejewicz z zamkniętej imprezy podbija internet! Co ona na to? [WIDEO] - galeria
zdjecie 100

To trzeba zobaczyć

Gosia Andrzejewicz o coverach Ariany Grande

Gosia Andrzejewicz zachwyciła coverem Ariany Grande. Film przez przypadek trafił do internetu. Gwiazda opowiedziała nam o pracy nad nową płytą. Kiedy i co nagra?Gosia Andrzejewicz już niedługo zawładnie radiowymi listami przebojów? Wszystko jest możliwe. W środowy wieczór piosenkarka zasiadała w jury konkursu na Mistera Polski 2018. Artystka małymi kroczkami powraca do show-biznesu, pojawiając się na pojedynczych imprezach. Jak bowiem zdradziła w rozmowie z naszym reporterem, 2019 rok będzie należał do niej – nadchodzą nowe piosenki i nie będą to covery:
Chciałabym już zacząć pokazywać swoje utwory, bo jest już ich troszkę. Mamy je na razie "schowane", ale w tym roku zamierzamy je już wydać. Zdecydowanie lepiej się czuję w utworach polskich, swojego autorstwa niż w angielskich. Ja wiem, ze fani to lubią, bo to są sprawdzone hity, ale największą przyjemność sprawia mi śpiewanie hitów, które sama napiszę.
Ponadto kilka tygodni temu do sieci trafiło nagranie, na którym możemy posłuchać jak Gosia wykonuje piosenkę Ariany Grande. Gwiazda bardzo zaskoczyła nawet swoich wiernych fanów – mało kto spodziewał się, że jest w stanie tak dobrze wykonać trudną piosenkę. Jak Gosia zareagowała na wszystkie komplementy?
Nie spodziewałem się, że ktoś wrzuci nagranie do Internetu. Myślałam, że po prostu jesteśmy na imprezie zamkniętej, ja byłam wyluzowana i sobie śpiewałam. Bardzo lubię Arianę Grande, jest to obecnie moja ulubiona wokalistka.
Rozmowę i wspominany występ Gosi możecie zobaczyć poniżej: https://www.youtube.com/watch?v=-k3jvm3Y28E&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2T0qXKIe0exJ5pF9ISu2kzDXEyQH6bxCW7NkfZzYGfC3hNeO5O3p3nEUY Gosia Andrzejewicz śpiewa przebój Ariany Grande: https://www.youtube.com/watch?v=_xcrvF1gdZg https://jastrzabpost.pl/imprezy/mister-polski-2018-kreacje-gwiazd-zdjecia_705133.html https://jastrzabpost.pl/newsy/gosia-andrzejewicz-syn-mateusz-kaminski-zdjecia_687855.html https://jastrzabpost.pl/newsy/gosia-andrzejewicz-sukienka-ela-piorun-agata-duda_684368.html

Zobacz także: Film z wyluzowaną Gosią Andrzejewicz z zamkniętej imprezy podbija internet! Co ona na to? [WIDEO]
×