Ewa Farna przeprowadzi się do Polski? Gwiazda przez rok mieszkała w Warszawie. Zdradziła, czy wróci do stolicy na dłużej

Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna od lat robi muzyczną karierę w Polsce. Chociaż mieszka w Czechach i tam również jest wielką gwiazdą, to Polska jest jej naprawdę bardzo bliska. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy rozważa przeprowadzkę. 

Ewa Farna show-biznes zna od podszewki. Na scenie zadebiutowała bowiem jako nastolatka i szybko zdobyła sobie przychylność polskich fanów. Od lat bowiem dzieli ona swoje życie zawodowe pomiędzy Polskę a Czechy gdzie mieszka i gdzie się wychowała. Piosenkarka jest tak samo popularna po obydwu stronach granicy i nie da się ukryć, że fani interesują się nie tylko jej życiem zawodowym, ale także prywatnym.

W czasie pandemii Ewa poświęcała social mediom sporo czasu i w ten sposób komunikowała się z internautami. Pokazywała też fragmenty swojego pięknego domu na obrzeżach Pragi, który dzieli z ukochanym mężem i synkiem.

Ewa Farna o przeprowadzce do Polski

Ewa spędza w Polsce mnóstwo czasu, ponieważ ma tutaj sporo zawodowych zobowiązań. Nie tylko często gra koncerty, ale też angażuje się w inne przedsięwzięcia. Zdecydowanie wygodne byłoby dla niej rozważenie przeprowadzki, która na pewno ułatwiłaby jej życie. Takim rozwiązaniem zaoszczędziłaby sporo czasu.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy miała takie plany na przyszłość:

Ja mieszkałam w Polsce tylko rok. Kiedy byłam na studiach, czyli 10 lat temu. Nie mam takich planów, osiedliłam się po drugiej stronie Olzy. Natomiast uwielbiam tutaj przyjeżdżać, mam swoje ulubione miejsca w Warszawie i uwielbiam te wypady. Zawsze jestem mega podekscytowana.

Ewa nie ukrywa, że uwielbia przyjeżdżać do Polski:

Może to jest lepiej, że człowiek tak docenia bardziej te rzeczy, niż jak nie widzi tego, co jest fajne. Więc ja uwielbiam tutaj przyjeżdżać. I pasuje mi tak, jak jest.

Zapraszamy was na materiał wideo.


Ewa Farna ogłasza odejście męża z zespołu

Ewa Farna ogłasza odejście męża z zespołu

Ewa Farna pochwaliła się nowym zdjęciem syna

Ewa Farna pochwaliła się nowym zdjęciem syna

Ewa Farna

Ewa Farna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×