Sylwester 2021 bez Edyty Górniak w TVP i Polsacie? Gwiazda zrezygnowała z występu. Znamy powody jej decyzji

Sylwestrowe kreacje Edyty Górniak

Sylwestrowe kreacje Edyty Górniak

Gdzie na sylwestra występuje Edyta Górniak? Gwiazda podjęła już decyzję w tej sprawie i zrezygnowała ze złożonych jej propozycji. Wiemy dlaczego.

W tym roku imprezy sylwestrowe zorganizują TVP i Polsat. Obie stacje konkurują między sobą, jeśli chodzi o atrakcje. Wiemy, że na Sylwestrze Marzeń z Dwójką wystąpią gwiazdy takie jak: Jason Derulo, Julio Iglesias Junior, Maryla Rodowicz, Maja Hyży, Rafał Brzozowski, Sławomir, Roxana Węgiel, Marcin Miller, Magda Narożna. Wiele sław pojawi się też na Sylwestrowej Mocy Przebojów w Chorzowie. Wśród nich: Akcent, Dawid Kwiatkowski, Dr Alban, Viki Gabor, Cleo, Danzel, Bajm, Paweł Domagała.

Tysiące Polaków zastanawiało się, gdzie w tym roku na sylwestra wystąpi Edyta Górniak. Gwiazda w ubiegłych latach często grała na koncertach żegnających stary i witających nowy rok. Co zrobi tym razem?

Sylwester 2021 bez Edyty Górniak. Dlaczego nie wystąpi podczas telewizyjnego show?

Mało kto wyobraża sobie wielkie telewizyjne shows bez udziału Edyty Górniak. Tymczasem, ku zdziwieniu wielu fanów, diwa nie zdecydowała się w tym roku na sylwestrowe koncertowanie z publicznym nadawcą, który złożył jej ofertę. Wcześniej wycofała się też z koncertu kolędowego TVP, do którego otrzymała zaproszenie.

Skąd taka decyzja? Jastrząb Post udało się ustalić, że artystka postanowiła poświęcić grudzień rodzinie i bliskim. Gwiazda ma ten komfort, że może odrzucić nawet najbardziej intratne propozycje.

W samego sylwestra woli napić się grzańca z przyjaciółmi, niż marznąć na -19 stopniach Celsjusza, śpiewając z playbacku i ryzykując utratą zdrowia na nowy rok, w którym czeka ją kilka dużych projektów – mówi nam współpracownik Górniak.

Mamy też dobre wieści dla fanów:

Już na początku stycznia wystąpi w pięknym koncercie telewizyjnym — dodaje nasze źródło.

Z naszych obliczeń wynika, że Edyta w swojej karierze uświetniła sylwestrowe koncerty aż 19 razy. Jednego roku zaśpiewała w dwóch miejscach dwukrotnie – na warszawskim Placu Konstytucji oraz w Sali Kongresowej w Pałacu Kultury i Nauki, skąd transmitowano jej występ na antenie brytyjskiej stacji BBC.

Edyta ostatni raz wystąpiła na sylwestra w 2019 roku. Zagrała wówczas na imprezie zorganizowanej przez stację TVN. Zaprezentowała się mocno odchudzona przez stres, jaki zafundował jej były partner. Poniżej możecie odsłuchać fragment jej koncertu.

Również w 2018 roku Edyta uświetniła sylwestra zorganizowanego przez TVN.

Edyta, Beata i Maryla podczas sylwestrowego show w 2010 roku:

W galerii przypominamy najpiękniejsze sylwestrowe kreacje Edyty.

Twórczość Edyty Górniak. Jaki ma dorobek?

Edyta Górniak karierę w show-biznesie rozpoczęła jeszcze w latach 80. Do tej pory nagrała kilka albumów, które zdobyły statusy srebrnych (w Portugalii), złotych i platynowych płyt. Wśród nich można wyróżnić: Dotyk, Edyta Górniak, Invisible, My. Dużym powodzeniem cieszyły się również jej single. Jeden z nich, One & One, był tak dobry, że trafiła na listę European Radio Top 50. Pochodzący z płyty Invisible utwór Hold on Your Heart został wykorzystany w portugalskim serialu telewizyjnym Morangos com Açúcar (Truskawki z cukrem).


Edyta Górniak – Sylwester 2019

Edyta Górniak – Sylwester 2019

Edyta Górniak – Sylwester 2018

Edyta Górniak – Sylwester 2018

Edyta Górniak – Sylwester 2016

Edyta Górniak – Sylwester 2016

Komentarze