Gabriela Muskała wychwala Zbigniewa Zamachowskiego. Tak pięknie nie mówiła o nim żadna była żona. Aktor obleje się rumieńcem, jak tego posłucha

Gabriela Muskała, Zbigniew Zamachowski

Gabriela Muskała, Zbigniew Zamachowski

Gabriela Muskała o Zbigniewie Zamachowskim. Aktorka nie mogła nachwalić się byłego męża Moniki Richardson. Zobacz, co powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

W życiu Zbigniewa Zamachowskiego trwa wielka rewolucja. Na początku roku aktor opuścił gniazdko, które przez lata uwił razem z Moniką Richardson. Para uchodziła za jedną z najbardziej zakochanych w sobie w polskim show-biznesie. Regularnie gościła na salonach i publikowała romantyczne zdjęcia z domowego zacisza. Tym większym zaskoczeniem było, gdy dziennikarka potwierdziła smutne spekulacje tabloidów o końcu małżeństwa.

Powód rozstania nigdy nie został publicznie ujawniony. Wiadomo tylko, że Monika była nadopiekuńczą żoną – a przynajmniej taką wiadomość w swojej niedawno wydanej książce przekazał Zbigniew. Nieoficjalnie mówiło się, że do rozpadu relacji Zamachowskich przyczyniła się kobieta, która skradła serce aktora.

Gabriela Muskała wychwala Zbigniewa Zamachowskiego

Na żywo ustaliło, że były mąż Moniki Richardson rzekomo zakochał się w koleżance z pracy – Gabrieli Muskale. Wspólnie spędzali ze sobą sporo czasu w teatrze, przygotowując się do występu w jednym spektaklu Oszuści. Żadna ze stron nigdy publicznie nie potwierdziła rewelacji serwowanych przez kolorową prasę, ale też ich nie zdementowała.

Niezależnie od tego, jak bardzo blisko ze sobą są Zbigniew i Gabriela, wiadomo, że łączy ich co najmniej przyjacielska więź. Muskała w rozmowie z Jastrząb Post nie mogła nachwalić się Zamachowskiego. Jego kunszt aktorski oceniła jako wspaniały. Tak pięknie o dorobku artysty nie mówiła publicznie żadna była żona:

Jest wspaniałym aktorem. Role, które zagrał są klasykami polskiego kina. Bez wątpienia tworzą jego historię.

Czy perypetie życiowe Zamachowskiego mają wpływ na to, jakim jest aktorem?

Widziałam wiele jego filmów. Widziałam go u Kieślowskiego, u Kutza, u Wajdy i na scenie. Uważam, że jest wybitnym aktorem. Ikoną polskiego filmu i teatru.

Coś czujemy, że Zbigniew zarumieni się, gdy tylko wysłucha, z jak wielkim szacunkiem mówi o nim jedna z najbardziej życzliwych mu osób w branży.


Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała

#DajŻyćKulturze - Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała

#DajŻyćKulturze - Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała w spektaklu

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała w spektaklu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×