Szukaj

Gabriel i Rafał odeszli z „Królowych życia” i biorą się za muzykę: „Singiel będzie w klimatach pop” [WIDEO]

Rafał i Gabriel nagrywają piosenkę

Rafał i Gabriel nagrywają piosenkę

Gabriel i Seweryn zaskoczyli wszystkich ostatnią wiadomością. Para szykuje się na wydanie własnego singla. W jakim klimacie muzycznym będzie?

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn to jedni z bohaterów bijącego rekordy popularności show Królowe życia. Szczęśliwy, aczkolwiek bardzo burzliwy związek tworzą już od 18 lat. Ulubieńcy widzów nie mieli żadnych oporów, by pokazywać swoją relację przed kamerami telewizyjnymi.

Gabriel i Rafał swoją karierę w show-biznesie rozpoczęli w 2016 roku, to właśnie wtedy zgodzili się na udział w programie. Wzbudzili wielką ciekawość, ale i wiele kontrowersji, jednak już po pierwszym odcinku stali się ulubieńcami Polaków. Dzisiaj mogą pochwalić się dużą popularnością, a wiele osób z wypiekami na twarzy śledzi ich życie. Niestety serca wielu fanów pękły, gdy 21 sierpnia 2020 roku na oficjalnym profilu instagramowym programu pojawiło się zdjęcie, ukazujące bohaterów nowego sezonu bez nich.

Gabriel i Seweryn planują wydać singiel

Jednak po odejściu z telewizyjnego show, obaj panowie postanowili kontynuować swoją karierę. Wykorzystają szansę, jaką dał im show-biznes i już mają kolejny pomysł na siebie. Planują wydać swój własny singiel. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradzili, że już nawet otrzymali propozycję, jednak nie chcą zdradzić od kogo:

Myśleliśmy o tym. Nawet dostaliśmy propozycję. Nie możemy powiedzieć od kogo. Singiel będzie w klimatach pop. Teledysk będzie w stylu new romantic glamour.

Padło też kilka słów na temat posiadanego przez nich talentu muzycznego. Jak wygląda ich wokal:

Nasz wokal nie jest zbyt mocny, więc pop. Będziemy posiłkować się mikserem jak większość gwiazd.

Czekamy z niecierpliwością na efekty tej produkcji.


Rafał Grabias i Gabriel Seweryn - premiera

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn - premiera "Pętli" Patryka Vegi

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn - #bezlaniawody, konferencja prasowa

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn - #bezlaniawody, konferencja prasowa

Gabriel Seweryn i Rafal Grabias na premierze teledysku

Gabriel Seweryn i Rafal Grabias na premierze teledysku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×