Szukaj

Gabi Drzewiecka o emocjach, które towarzyszyły jej w „Big Brotherze”. To nie był łatwy debiut [WIDEO]

Gabi Drzewiecka o Big Brotherze

Gabi Drzewiecka o Big Brotherze

Gabi Drzewiecka, 13 września zadebiutowała jako prowadząca program Big Brother 2. Jak czuła się w tej roli? Zobacz, co zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post.

Big Brother 2, na antenie TVN 7, pojawił się po raz pierwszy w piątek, 13 września. To właśnie wtedy widzowie mogli poznać nie tylko uczestników, ale także nowych prowadzących. W Big Brother Arena zadebiutowała Gabi Drzewiecka, której towarzyszył niezastąpiony duet: Małgorzata Ohme i Filip Chajzer.

Zobacz: Piękny gest prowadzących Big Brother – w ten sposób okazali swoje wsparcie dla Agnieszki Woźniak-Starak. Wzruszające [WIDEO]

Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z prowadzenia Big Brothera

Przypomnijmy, że poprzednią edycję  prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Kiedy media obiegła informacja o tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, dziennikarka zrezygnowała z prowadzenia programu, a także zniknęła z mediów społecznościowych. Milczenie przerwała w dniu startu Big Brotherawe wpisie, który opublikowała, wsparła m.in. Gabi Drzewiecką.

Zobacz: Big Brother: Karolina Włodarska w ostatniej chwili zrezygnowała. Tuż przed programem doszło do tragedii

View this post on Instagram

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję. Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też! Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję. Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam ????

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Gabi Drzewiecka nową prowadzącą programu Big Brother. Jak się czuła?

Jak w dniu premiery programu w roli prowadzącej czuła się Gabi Drzewiecka? O emocjach, które jej towarzyszyły i o tym, czego się obawiała najbardziej, opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post: 

Jest to pierwszy tak duży program, który prowadzę. Gdzieś przed samym wejściem byłam skupiona już tylko na tych technicznych rzeczach, czyli żeby szczupakiem nie zjechać na tych schodach i żeby wszystko zrobić tak, jak trzeba, w punkt. Wcześniej tych emocji było znacznie więcej, bo też wiadomo, że myślałam o Adze. Tutaj już było pełne skupienie.

Co Gabi chciałaby wnieść do programu?

Do tego programu chciałabym wnieść dobrą energię, pozytywne emocje. Jestem, jak to mówię – good vibes only. Mi zależy na tym, abyśmy byli życzliwi wobec siebie, więc chciałabym tą dobrą energię wnieść.

Mateusz Sławiński – Big Brother 2

Jak Gabi Drzewiecka poradziła sobie w roli prowadzącej?

Z psychologicznego punktu widzenia taka sytuacja nie jest łatwa. Czy Drzewiecka sobie z nim poradziła? Małgorzata Ohme nie ma cienia wątpliwości.

Myślę, że poradziła sobie świetnie. I bardzo jestem dumna z niej, bo wiem, jak to przeżywała. Wiem, jakie to było trudne, bo zawsze będzie porównywana do Agnieszki, która też była świetna. Fajne jest to, że są różne. I tylko tym odróżnieniem się od Agnieszki mogła tę sytuację wygrać. I myślę, że ją wygrała. Była swobodna, była sobą, była inna. Mam nadzieję, że będzie tak dalej.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Big Brother: Pierwsze zadanie dla uczestników oburzyło internautów! „Dramat. Nie oglądam dalej”


Mateusz Sławiński - Big Brother 2

Mateusz Sławiński - Big Brother 2

Katarzyna Strojek, Małgorzata Szmal - Big Brother 2

Katarzyna Strojek, Małgorzata Szmal - Big Brother 2

Malwina Ha - Big Brother 2

Malwina Ha - Big Brother 2

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×