Szukaj

“Było strasznie ciężko. Chcieliśmy wrócić do domu”. Duet Fit Lovers podkręca emocje przed “Ameryka Express” [WIDEO]

Fit Lovers o Ameryka Express

Fit Lovers o Ameryka Express

W jesiennej ramówce stacji TVN zobaczymy zmagania grupy śmiałków w programie Ameryka Express. Wśród uczestników show pojawią się m.in. Lara Gessler, Filip Chajzer, Tomasz Karolak, a także duet Fit Lovers czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, słynna para zdradziła, jak było na planie programu:

Było strasznie ciężko, chcieliśmy wrócić do domu. Ale tak naprawdę było wspaniale i mimo że bardzo dużo podróżujemy, to był wyjazd naszego życia. Już pierwszego dnia trzeba było zapomnieć, że kamery były włączone. Sytuacje, które wynikały z dnia codziennego nie pozwalały na to, aby jeszcze dodatkowo skupiać się na kamerze, to by było niemożliwe. Długo nie rozważaliśmy tej decyzji o wzięciu udziału w programie, gdzieś tam jak oglądaliśmy już pierwszą edycję czy drugą, to myśleliśmy sobie, jejku jak fajnie by było przeżyć taką przygodę. I rzeczywiście jak dostaliśmy tę propozycję to się ucieszyliśmy. Rach, ciach się spakowaliśmy.

A jak układała im się współpraca z innymi duetami?

Z każdą parą złapaliśmy fajną więź. W ogóle myślę, że wszystkie pary miały to samo. Stworzyliśmy niesamowitą ekipę, wszyscy się wspierali, wszyscy się motywowali. Według mnie to będzie najlepsza edycja, naprawdę. Bardzo dużo tam się działo i naprawdę zaskakujące sytuacje. Byliśmy poddawani różnym wyzwaniom, których na co dzień sobie człowiek nie wyobraża, że może wziąć udział w takim czymś i to przetrwać i przeżyć.

Cała rozmowa poniżej:

 

Koniec zdjęć do „Ameryka Expess”! Agnieszka Woźniak-Starak w dwóch słowach podsumowała całą edycję

TVN pokazał pierwsze oficjalne zdjęcia z show „Ameryka Express”! Wśród uczestników kilka niespodzianek! Oto pełna lista par

Zmysłowa Agnieszka Woźniak-Starak w dwóch szałowych stylizacjach w Dzień Dobry TVN! Jedna piękniejsza od drugiej!


Czy Agnieszka Szulim powinna śpiewać?

×