Szukaj

Gwiazdy „Hotelu Paradise” obgadują Klaudię El Dursi: „Było narzucone, że jest księżniczką”. Zdradzili smaczki z planu

Finaliści Hotel Paradise o Klaudii El Dursi

Finaliści Hotel Paradise o Klaudii El Dursi

Klaudia El Dursi zadebiutowała w Top Model, jednak TVN od początku miał na nią inny plan. Poprowadziła już dwie edycje Hotelu Paradise. Jak oceniają ją finaliści drugiej edycji miłosnego show?

Hotel Paradise jest niekwestionowanym hitem stacji TVN7. W reality-show biorą udział wyłącznie single, którzy mieszkają w luksusowym hotelu na Bali. Ich zadaniem jest znaleźć partnera, z którym spędzą następne 7 dni. Na koniec tygodnia dochodzi do przeparowania, podczas którego jeden uczestnik zostaje sam. W ciągu następnego tygodnia musi znaleźć nowego partnera lub opuścić hotel.

Niezmiennie od dwóch edycji show prowadzi Klaudia El Dursi. Po raz pierwszy można było ją zobaczyć w 8. edycji programu Top Model. Mimo że nie udało jej się wygrać, obecność w show otworzyła jej drzwi do kariery. Modelka dostała propozycję udziału w najnowszym programie TVN-u, o czym poinformowała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Faktycznie program dał mi bardzo wiele możliwości. Nie będę ukrywała, że pozytywnie się dzieje. Mam nadzieję, że będzie to szło tylko w dobrą stronę. Liczę na jakieś fajne kontrakty w kwestii reklamowej. Już jakieś rozmowy są toczone, także zobaczymy. Pojawiła się propozycja, abym wzięła udział w innym programie telewizyjnym w TVNie.

Klaudia skorzystała z życiowej okazji i wyszło jej to na dobre.

Co finaliści II edycji programu Hotel Paradise sądzą o Klaudii El Dursi?

Klaudia El Dursi zaszła daleko w programie Top Model. Podczas castingów otrzymała od jurorów Złoty Bilet, dzięki któremu automatycznie awansowała do domu modelek. Ostatecznie odpadła w ćwierćfinale. Fani programu oraz władze TVN-u nie mogli o niej zapomnieć, dlatego szybko znalazła swoje miejsce w show-biznesie.

Zapytaliśmy finalistów drugiej edycji programu Hotel Paradise, co sądzą o prowadzącej program. Wszyscy zwrócili uwagę na jeden szczegół, który bardzo ją wyróżnia. Zwyciężczyni widowiska Beata Postek jako pierwsza powiedziała to głośno:

Jest za piękna – skomentoawa Ata w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Artur dodał:

Zdecydowanie Klaudia El Dursi to jest moja ulubiona prowadząca. Jest przepiękna. To jest taki ideał kobiety, zaraz po Acie. Na początku u Klaudii był stres, ale to jest normalne, jak wcielasz się w rolę prowadzącego. A w drugim sezonie pokazała taką klasę, jakby to robiła od dawna.

Łukasz uważa, że miała ona naprawdę ciężkie zadanie i zdradził, jaka jest Klaudia w życiu prywatnym:

Bez wątpienia jest bardzo piękną kobietą, natomiast musiała się wcielić w role sędziego ringowego. Uroda Klaudii idealnie wpisała się w taką balijską aurę. Zrobiła robotę. W życiu prywatnym okazała się bardzo w porządku kobietą i wszyscy mogliśmy z nią porozmawiać. Nie było tak, że stała z boku i patrzyła tylko na siebie. Rozmawiała z nami i o to w tym chodzi, żeby zostać człowiekiem przede wszystkim.

Sonia również ma bardzo pozytywne zdanie na temat Klaudii:

Uważam, że Klaudia jest przepiękna i sympatyczna. Dała nam dużo wsparcia. Ona też nie mogła być taka wesoła, bo to było z góry narzucone, że jest księżniczką, która wchodzi i nami dyryguje. Dziwnie by wyglądało, gdyby była z nami na takim luzie. Ale poza kamerami Klaudia jest bardzo zabawna i jest niezły fun. Klaudia i jej syn Jasiu są perfekcyjni.

Jesteście fanami Klaudii?


Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Beata Postek i Artur Sargsyan – finał Hotel Paradise 2

Beata Postek i Artur Sargsyan – finał Hotel Paradise 2

Łukasz i Sonia – finał Hotelu Paradise 2

Łukasz i Sonia – finał Hotelu Paradise 2

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×