Filip Chajzer sporo schudł. Żeby utrzymywać formę, nie może popełnić dwóch błędów. „Muszę tego pilnować”. Jak dba o sylwetkę?

Filip Chajzer o swojej metamorfozie

Filip Chajzer o swojej metamorfozie

Filip Chajzer jakiś czas temu postanowił zmienić żywieniowe nawyki i zrzucić zbędne kilogramy. Nie stroni od ćwiczeń i wizyt na siłowni. Co mówi o swojej metamorfozie? W jakim rozmiarze czuje się lepiej?

Filip Chajzer to jedna z największych gwiazd stacji TVN. Charyzmatyczny i pełen pozytywnej energii prezenter szybko podbił serca widzów. Kilka razy w tygodniu mają oni okazję oglądać go jako gospodarza programu Dzień Dobry TVN. Tam udało mu się stworzyć świetny duet z Małgorzatą Ohme.

Prowadzący dogadują się niemal bez słów i od pierwszych minut, gdy są na antenie, zdecydowanie wprawiają publiczność w dobry nastrój. O tym, że jest to jedna z ulubionych par pojawiających się w śniadaniówce, mogą świadczyć pozytywne komentarze zalewające Instagram po każdej emisji.

Filip dzięki swojemu poczuciu humoru, pogodnemu usposobieniu i działalności społecznej, w którą chętnie się angażuje, cały czas jest na fali popularności. Jego poczynania zawodowe i osobiste obserwuje wiele osób, a zdecydowana większość cały czas trzyma za niego kciuki. W ostatnim czasie spore zainteresowanie fanów wzbudziła jego spektakularna metamorfoza.

Jak schudł Filip Chajzer? Na co musi uważać?

Fili Chajzer jeszcze jakiś czas temu nie mógł pochwalić się wysportowaną sylwetką. Dziennikarz zdecydowanie przybrał na wadze. Postanowił jednak zmienić swoje dotychczasowe przyzwyczajenia i wziął się do ćwiczeń. Jego sylwetka zmieniła się w spektakularny sposób. Pozbył się nadmiaru kilogramów i dziś zachwyca mięśniami.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził, jak dba o dobrą formę:

Porównujemy M do XXL. Bo to jest ta zmiana. To jest coś, co sprawia, że chce ci się żyć, że wychodzisz biegać, robisz 10 kilometrów i ten sport nie jest obowiązkiem a rutyną. Bez niego nie wyobrażasz sobie życia. I ja tak mam.

Filip bardzo mocno musi pilnować swojej diety:

Ja mam problem z przybieraniem na wadze. To się dzieje u mnie bardzo szybko. Wystarczy, że odpuszczę treningi na tydzień, kilka kolacyjek i już 3 kilo do góry. Więc będąc tego świadomym muszę tego pilnować.

Jak podoba Wam się Filip w nowym rozmiarze?


Filip Chajzer o Małych gigantach

Filip Chajzer o Małych gigantach

Filip Chajzer jest coraz chudszy

Filip Chajzer jest coraz chudszy

Filip Chajzer imponuje formą

Komentarze

 • Real pisze:

  Filip jest ok dobrze prowadzi program natomiast Gosia absolutnie nie powinna pracować na wizji. Nie ma predyspozycji.

 • Gość pisze:

  Teraz super wyglądasz

 • Gość pisze:

  Filip, ee, ty wyglądasz teraz totalnie niesamowicie teraz…. Co to za dziennikarz? To wstyd i jeszcze raz wstyd

 • Gość pisze:

  Taki live lepiej wygląda a w ostatnim roku zmarło 2mln dzieci w kraju 200mln na świecie oczywiście naturalnie takźe uszy do góry nie jesteście sami przynajmniej lekarze księza psychologowie i zakłady pogrzebowe oraz inne darmozjady bez podatku mają co robic 500zł/1szt piechotą nie chodzi pewnie sie myle ale słabó licze i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×