Szukaj

Filip Chajzer jak mało kto rozumie, jak ciężkie chwile przechodzi Agnieszka Woźniak-Starak [WIDEO]

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Śmierć producenta filmowego wstrząsnęła całym show-biznesem. Wiele gwiazd wciąż nie może uwierzyć w to, co 18 sierpnia, wydarzyło się na jeziorze Kisajno. Jak męża Agnieszki Woźniak-Starak wspomina Rafał Zawierucha, i co do przekazania mediom ma Filip Chajzer?
Filip Chajzer, Agnieszka Woźniak-Starak

Filip Chajzer, Agnieszka Woźniak-Starak

22 sierpnia wiceszef MSWiA potwierdził najgorsze – Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak, 18 sierpnia, zginął w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Po czterech dniach poszukiwań, odnaleziono jego ciało. Wiadomość o śmierci producenta filmowego wstrząsnęła całym środowiskiem filmowym. Wiele przejętych gwiazd opublikowało na Instagramie kondolencje pod adresem najbliższej rodziny zmarłego 39-latka.

Zobacz: Jesienna ramówka TVN: Czy podczas konferencji wspomniano Piotra Woźniaka-Staraka?

Wiadomość o tym, że Piotr Woźniak-Starak nie żyje trafiła do mediów tego samego dnia, w którym odbywała się prezentacja jesiennej ramówki TVN-u. Podczas wydarzenia część gwiazd wystąpiła w czarnych stylizacjach, większość unikała pytań o swojego przyjaciela. Jednym z tych, który miał okazję poznać Piotra w pracy i prywatnie, jest Rafał Zawierucha. Aktor zagrał w filmie Bogowie, dzięki któremu zyskał potężne grono fanów.

Tak Zawierucha, w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, wspomina zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka:

Cudowny człowiek. Serce pęka.

Zobacz: Jak Piotr Woźniak-Starak poznał Agnieszkę Szulim? Przypominamy historię bajkowej miłości

Filip Chajzer o tragedii, jaka spotkała Agnieszkę Woźniak-Starak

Osobą, która kilka lat temu również przeżyła ogromną tragedię, jest Filip Chajzer. Dziennikarz w wypadku samochodowym stracił syna. Jego zdaniem najlepszym, co można obecnie zrobić dla Agnieszki Woźniak-Starak, którą miał okazję poznać przy okazji pracy na planie Big Brothera, jest niezadawanie pytań na temat śmierci Piotra Woźniaka-Staraka:

Myślę, że przede wszystkim, nie mówiąc o tym, nie rozmawiając, nie zadając tych pytań publicznie. Nie rozmawiajmy o tym. To jest jej czas i ma do tego prawo. Kropka.

Piotra Woźniaka-Staraka podczas jesiennej ramówki wspomnieli także Edward Miszczak oraz Marcin Prokop:

Niektórych gwiazd TVN nie zobaczymy dziś na konferencji. Agnieszka Woźniak-Starak, jesteśmy z tobą i twoimi najbliższymi – powiedział ze sceny Marcin Prokop.

Zimna gra – premiera 8 listopada, produkcja Watchout Studio Piotra Woźniaka-Staraka… Ale serce pęka, jak sobie człowiek uświadomi, co stało się na tym jeziorze – powiedział Edward Miszczak zapowiadając kinową premierę filmu wyprodukowanego przez firmę Watchout studio, która należała do Piotra.

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka poruszyła wiele gwiazd, nie tylko związanych ze stacją TVN. O tym, jak zapamiętali męża Agnieszki i cenionego producenta filmowego, przeczytacie tutaj.

Zobacz: Instagram Piotra Woźniaka-Staraka był jego oknem na świat. Co publikował? Pierwszy i ostatni post chwytają za serce


Piotr Woźniak-Starak nie żyje

Piotr Woźniak-Starak nie żyje

Piotr Woźniak-Starak w lipcu 2019

Piotr Woźniak-Starak w lipcu 2019

Piotr Starak z żoną Agnieszką Woźniak-Starak

Piotr Starak z żoną Agnieszką Woźniak-Starak

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×