Filip Bobek miał być jurorem w show TVN-u. Zdradził nam, dlaczego odrzucił ofertę, o której marzy wiele gwiazd

Filip Bobek

Filip Bobek

Filip Bobek zdobył ogromną popularność dzięki roli Marka Dobrzańskiego w serialu BrzydUla. Aktor otrzymał też propozycję bycia jurorem w popularnym talent show. Dlaczego jej nie przyjął?

Filip Bobek to aktor, który od wielu lat cieszy się niesłabnącym uznaniem widzów. Największą popularność przyniosła mu rola w serialu BrzydUla, w którym wciela się w postać Marka Dobrzańskiego, czyli największego obiektu westchnień głównej bohaterki, Uli, granej przez Julię Kamińską. Oprócz przyszłej serialowej żony w kolejnych odcinkach tej produkcji przystojny aktor rozkochał w sobie nie tylko inne bohaterki serialu, ale też mnóstwo fanek, które z zapartym tchem czekały na kolejne odcinki, by zobaczyć na ekranie swojego ulubieńca. Najlepiej bez koszulki.

Filip Bobek miał być jurorem w show TVN. Dlaczego zrezygnował?

Filip Bobek po występie w pierwszej części BrzydUli nie mógł narzekać na brak zawodowych propozycji. Pojawił się między innymi  takich serialach jak Na dobre i na złe, Prosto w serce czy w filmie Sala samobójców. Jak do tej pory próżno jednak czekać na jego występy w najpopularniejszych shows z udziałem gwiazd.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post przyznał, że miał nie tylko propozycję występu w programach rozrywkowych, ale też mógł zostać jurorem w jednym z formatów TVN. Dlaczego odmówił?

Miałem taką propozycję, aby zostać jurorem jednego z programów. Nie mogę powiedzieć jakiego. Praca w „BrzydUli” jest dość intensywna. Pracując na planie to jest niemożliwe, żeby pogodzić wszystkie terminy. Więc to jest kwestia tylko i wyłącznie tego. To nie był program dotyczący ani tańca, ani śpiewania. Był na antenie stacji TVN.

A czy Filip rozważał, aby zostać uczestnikiem jakiegoś show?

Z Tańcem z gwiazdami to my się rozmijaliśmy. Albo nie mogłem, albo nie chciałem, albo coś tam. A potem ja chciałem, potem nie miałem czasu i jakoś tak wyszło, że nie. Bardzo kuszący jest też program Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Natomiast ja nie wiem, czy ja bym się w tym sprawdził. Wydaje mi się, że tam chyba trzeba śpiewać, albo bardzo nie umieć śpiewać, żeby się w tym odnaleźć. Albo to czuć. Ja nie wiem, czy ja się do tego nadaję.

Bobek nie do końca czuje klimat tego typu widowisk:

Nie wiem, czy jestem takim showmanem. Trzeba zrobić bardzo poważny krok w przepaść i zobaczyć, co z tego wyjdzie. Albo będzie dobrze, albo nie. To trzeba jednak umieć udźwignąć. Ja nie wiem, czy ja w tym formacie dałbym radę się sprawdzić.

Jesteście fanami Filipa Bobka?


Filip Bobek - Gwiazdy promują serial BrzydUla

Filip Bobek - Gwiazdy promują serial BrzydUla

Filip Bobek - Gwiazdy promują serial BrzydUla

Filip Bobek - Gwiazdy promują serial BrzydUla

Filip Bobek wygrał TeleKamery w 2010 roku

Filip Bobek wygrał TeleKamery w 2010 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×