Szukaj

To koniec “Familiady”? Karol Strasburger wrócił z planu show Polsatu i oto, co usłyszał od produkcji [WIDEO]

Karol Strasburger, Familiada

Czy Familiada znika z anteny?

Karol Strasburger jest gospodarzem Familiady już od 24 lat. Przed ponad dwie dekady gwiazdor zaskarbił sobie sympatię widzów i uznanie producentów konkurencyjnych show. Od września będziemy mogli oglądać go w nowym programie Polsatu Lepiej późno niż wcale, w którym wraz z innymi uczestnikami udał się na wyprawę po Azji.

W mediach pojawiły się plotki, że Karol przyjął ofertę konkurencyjnej stacji, bowiem rzekomo teleturniej ma zniknąć z anteny. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post gospodarz kultowego show TVP zdradził, jaka jest prawda:

Doniesienia polegają na wszechobecnym internecie, hejtach, plotkach, które ludzie uwielbiają, a których ja nienawidzę, ponieważ one są przeważnie nieprawdziwe. Gdzieś ludzie sobie wymyślają dla różnych emocji pozytywnych i negatywnych dla nich. Dla nas nie było takich emocji, ja nigdy nie miałem takiego zagrożenia jeśli chodzi o sprawę, związaną z programem i nie mam go do dziś. Program jest, z tego co wiem umowa jest podpisana, mamy olbrzymią oglądalność, przyjechałem z Azji i dowiedziałem się, że mieliśmy ponad 3 miliony oglądalności, to jest bardzo dużo jak na program trwający 24 lata, bardzo duży udział w rynku, mam dużo fanów, dużo ludzi, którzy lubią ten program, więc nie mam tu zagrożenia i mówię wszystkim plotkarzom dajcie temu spokój.

Jeśli martwiliście się o dalsze losy Familiady, możecie zatem spać spokojnie.

Ale widok! Jolanta Kwaśniewska w bikini przyłapana na wakacjach z mężem! Ma sylwetkę jak 30-latka!

Piotr Kraśko odejdzie z „Dzień Dobry TVN”?! Dostał zupełnie nowy projekt!

Obsada „Lepiej późno niż wcale” stawiła się na konferencji prasowej! Krzysztof Hanke, Karol Strasburger, Rafał Masny, Władysław Kozakiewicz


Jesteś fanem “sucharów” Karola Strasburgera z “Familiady”?

×